Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Raiders, Josh McDaniels’ı kovup Giants’ı mağlup ettikten sonra yeni bir takım gibi görünüyor

Raiders, Josh McDaniels’ı kovup Giants’ı mağlup ettikten sonra yeni bir takım gibi görünüyor

Bir takım toplantısı yaptığınızda ve başantrenörünüze karşı şikayetlerinizi dile getirdiğinizde ve o antrenör kısa bir süre sonra kovulduğunda, Pazar günü oynamaya hazır olsanız iyi olur.

Las Vegas Raiders, Josh McDaniels’in kovulmasından birkaç gün sonra yeniden doğmuş gibi görünüyordu.

İşgalciler evi temizlediler. Baş antrenörleri ve genel menajerleri Dave Ziegler ile oyun kurucuları Jimmy Garoppolo’yu kovdular; bu, serinin en önemli üç noktasında sezon ortasında değişiklik yapan bir takım görebileceğiniz nadir anlardan biriydi. En az bir hafta işe yaradı.

Las Vegas, New York Giants’ı 30-6 mağlup etti. Oyun hiçbir zaman rekabetçi olmadı. Raiders, yakın zamanda kovulan ve sevilmeyen antrenörlerinin onları evinde izlemesini uman bir takıma benziyordu.

Kırmızılı oyuncular ve Antrenörlere bile söylendi McDaniels, sonradan kötü bir şöhrete sahip bir ekip toplantısına dönüşecek olan toplantıya sert bir şekilde saldırdı. Pazar günkü performansları, kovulan antrenörlerine doğrudan bir mesaj niteliğindeydi.

Raiders Giants’a karşı çok iyi oynuyor

McDaniels’la berbat sezonlar geçiren oyuncular işleri tersine çevirdi. Josh Jacobs ilk yarıda iki gol attı. McDaniels’ın işe alınmasından sonra neredeyse unutulan Avcı Renfrow, birkaç yakalamayla yeniden ortaya çıktı. McDaniels’in iki hafta önce tecrübeli Brian Hoyer’ın yerine başlangıç ​​için kenara attığı çaylak oyun kurucu Aidan O’Connell çok keskin bir oyun sergiledi. Raiders tamamen farklı bir takıma benziyordu.

Bunların çoğunun Brian Daboll’un başantrenör olarak ilk sezonunu fena halde takip eden Giants’la ilgisi var. Daniel Jones’un dizinden sakatlanarak oyundan ayrılmasının ve onun yerine Tommy DeVito’nun geçmesinin bir faydası olmadı. Giants’ın geçen hafta DeVito’nun ikinci çeyreğin ortasında oyuna girdikten sonra -1 yarda geçmesini, Tyrod Taylor’ı sakatlanmış yedek oyuncuya yerleştirmesini ve daha iyi bir yedekleme seçeneği eklememesini izlediğine inanmak zor ama olan buydu.

READ  Fulham ve Liverpool maçı canlı yayınını izleyin! Skor, güncellemeler, nasıl izlenir, yayınlanır, video

Jones’un sakatlığı Giants’ın savunmasının neden alev aldığını açıklamıyor. Çaylak oyun kurucu Aidan O’Connell ilk yarıda 135 yarda boyunca 10 üzerinden 9’luk skorla oynadı. Jacobs ilk yarıda 85 yarda koştu. Pazar gününden önce tüm sezon boyunca 77’den fazla atış yapmamıştı.

Raiders, Pazar gününden önce tüm sezon boyunca hiçbir maçta 21 sayıdan fazla sayı atamadı. İlk yarıda 24 sayı attılar. Bu Giants’a kötü bir şekilde yansıyor. Belki de bu McDaniels’a yönelik bir suçlamadan daha fazlasıdır.

Antonio Pearce ilk galibiyetini aldı

2021’de Raiders, tartışmalı koşullar altında Jon Gruden’ı kovduktan sonra geçici koç olarak Rich Bisaccia’ya döndü. Bisaccia, Raiders’ı play-off’lara taşıdı. Raiders’ın sahibi Mark Davis, bu ivmeyi sürdürüp sürdüremeyeceğine bakmak yerine daha parlak, daha parlak bir oyuna ihtiyaç duydu ve korkunç bir karar vererek McDaniels’i işe aldı.

Sezonun ikinci yarısında geçici antrenör Antonio Pierce’ı izleyen Davis’in aklında bu olmalı. Raiders’ın sezonunun nereye gittiğini kim bilebilir ama bu Pierce için bir iş görüşmesidir.

Raiders ikinci yarıda Giants’a karşı ilerlemeye devam etti. 27 sayı öndeydiler ve Fox, bunun 2017 sezonunun 2. haftasından bu yana bir maçtaki en büyük farkı olduğunu söyledi.DeVito sonunda bazı pasları tamamladı ve Giants, Raiders’ın kapanışını bozmak için gol attı. Ancak bu yine de Raiders’ın uzun zamandır sergilediği en baskın performanstı. Bunun, tıpkı on yıldan fazla bir süre önce Denver Broncos’taki ilk antrenörlük görevinde olduğu gibi, soyunma odasını kaybeden bir antrenörden kurtulduktan hemen sonra gerçekleşmesi belki de tesadüf değildi.

Kırmızılar 4-5. Play-off’a kalmaları zor olacak ama imkansız değil. Her iki durumda da sezonun geri kalanında çok eğlenecekler gibi görünüyor.