Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rangers forması giyen Ridwan Ft, Turk çıkıyor

Rangers forması giyen Ridwan Ft, Turk çıkıyor
Rangers Rıdvan Yılmaz

GLASGOW, İSKOÇYA – 14 MART: 14 Mart G2024'te Ibrox Stadyumu'nda Rangers FC ile SL Benfica arasında oynanan UEFA Avrupa Ligi 2023/24 Son 16 Turu rövanş maçında SL Benfica'dan David Nerez, Rangers'tan Rıdwan Yılmaz'a meydan okuyor. İskoçya. (Fotoğraf: Ian MacNicol/Getty Images)

Teknik direktör Philippe Clement'in, Rıdvan Yılmaz'ın tekrar ne zaman sahalardan uzak kalacağını bilmediğini ve sadece birkaç hafta sürmeyeceği yönünde spekülasyon yapabileceğini açıklamasının ardından Rangers'da 'yeni' bir sakatlık yaşandı.

Dundee öncesinde baskı yapanların kimler olduğunu düşündüğümüz hakkında konuşan teknik direktör Yılmaz, Dens Park maçını kaçıracağını itiraf etti.

Bu bir problem.

Borna Parisic'in kafası oyun dışı ve Dujon Sterling, nitelikleri o slotta boşa harcanan doğal bir sol bek değil.

Elbette biz ne dersek diyelim, Clement Ibrox'ta yaptığı gibi istediğini yapacak ve aklı başında olan herkes Tav ve Goldson'ın kenara çekilmesi gerektiğini söyleyebilir ve bu da olmayacak.

Yani, Leon Balogun'un LP olarak önerilmesi ne kadar mümkün olsa da, tıpkı her inatçı forvetin Steven Gerrard'a dönmesi gibi bu menajerin de bunu yaptığını göremiyoruz.

Bu ya Parisik ya da Sterlin olacaktır, ikisi de en iyi cevap değildir.

Bu bir darbe, gerçek bir darbe; Dundee zorlu bir rakip olacak ve saha ne olursa olsun ligi ilk 6'da bitirecek kadar güçlü bir konumda olacak.

Atışları ne kadar büyük bir engel olsa da ve Sterling'in bu yeri işgal etmesiyle Rangers, eksik dengeyi sağlamak için kesinlikle kulüpteki en iyi LP'yi kullanabilir.

Şüpheye yer bırakmamak adına, Sterling Pazar günkü oyunun çoğunu birinci ve ikinci üçte birlik dilimde geçirdi ve bir vuruşu bir kenara bırakın, tek bir geçiş girişimini bile başaramadı, dolayısıyla bu pozisyondan hücum genişliği sağlamada iyi değil. dağıtım.

READ  Ekonomi, Türkiye ile ilişkiler ABD ara seçimlerinde Türklerin tercihini belirliyor

Ve Parisic, elbette, hiç düşünmeden davrandı, fazla ilgi göstermedi ve önceki hafta eski şirkette önemli bir rol oynamaktan kaçınamayacak kadar 'hastaydı' (tabii ki o).

Biraz turşu ve hafif bir baş ağrısı olmadan da idare edebiliriz.

Veya… sadece Balogun'u mu seçeceksiniz?

Bir Düşünce.