Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rapor: Birden fazla ekip, Kirk Cousins ​​için ticaret yapmakla ilgilendiğini belirtti

Minnesota Vikings v Detroit Lions

Getty Resimleri

Görünüşe göre, Vikingler ticaret yapmak isteseydi Kirk Kuzenlerialabilirler.

TheAthletic.com’dan Chad Graf, “Birden çok takım“Kuzenler için takas yapmak istediğini ifade etti. Fark belirtilmedi. ‘Çoklu’ teknik olarak birden fazla anlamına geliyor.

Kuzenler, birçok Vikings hayranının gözünde sevilmeyen bir figür haline gelse de, sorun burada. Kirk gitmiş olsaydı, kim oyun kurucu olurdu? ticaret yapmadığınız sürece Deshaun Watson Oluyordu, Vikingler 2022 ve belki de ötesinde oyun kurucu tarafından nakavt edilecekti.

Ve böylece Vikingler, oyun kurucuyu arkadaş canlısı bir oyun kurucu koçuyla eşleştirebileceklerinden ve Cousins ​​ile dört yılda elde ettiklerinden daha iyi sonuçlar elde edebileceklerinden emin olarak Kirk’ü tekmelemeye karar verdiler. Belki yapabilirler. Kirk Cousins ​​ve Mike Zimmer asla iyi bir uyum olmayabilir. Belki de oyun bozulmazsa sözde oyunu oynayabilecek bir oyun kurucuya sahip olan Vikinglerin, doğru zamanda doğru oyunu tasarlayıp seçebilen bir antrenöre ihtiyacı var.

Ayrıca doğru oyuncuları almanıza da yardımcı olur. Vikinglerin daha iyi bir hücum hattına ve daha iyi savunmaya ihtiyacı var. Bu kusurlar ne kadar hızlı ve etkili bir şekilde ele alınabilir? göreceğiz. Şimdilik bildiğimiz tek şey, Cousins’ın en azından önümüzdeki iki yıl orta yolu oynamaya devam edeceği.READ  John Ram, hastalık nedeniyle Oyuncular Şampiyonası'ndan çekildi