Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Raptors’tan Fred VanVleet’in Clippers’a yenilmesinin ardından resmen kalbi kırıldı.

Raptors’tan Fred VanVleet’in Clippers’a yenilmesinin ardından resmen kalbi kırıldı.

Ohm Young MisukESPN personel yazarıokumak için 4 dakika

Fred VanVleet Clippers için T’d aldı

Raptors guardı Fred VanVleet, Clippers’a teknik faulü değerlendirdikten sonra hakem Ben Taylor ile konuştu.

Los Angeles — Toronto Raptors gardiyanı Fred VanVleet, Çarşamba gecesi Crypto.com Arena’da Raptors’ın Los Angeles Clippers’a 108-100 mağlup olduğu sırada hakemi götürdüğü için hakem Ben Taylor’ı eleştirdi.

VanVleet, maç sonrası basın toplantısından geri adım atmadı ve muhtemelen NBA’den ağır bir para cezası alacak.

VanVleet, “Umursamıyorum, para cezası alacağım, gerçekten umrumda değil” dedi. “Ben Taylor’ın bu gece berbat olduğunu düşündüm. Bence çoğu gece, üçünün kim olduğunu biliyorsun. [officials]-Bir veya iki oyun bitti. Üst üste iki maçtır aynı.

“[Losing on Monday at] Denver açıkça zordu. Bu gece yokum, sıkı rekabet edin, boğaları yakalayın – oyunun dinamiğini tamamen değiştiren, oyunun gidişatını tamamen değiştiren teknoloji.

“Çoğu hakem çok uğraşır. Birçok hakemi severim, ellerinden gelenin en iyisini yaparlar, çok adildirler ve gerçekten iyi iletişim kurarlar. O zaman desteklenmek ve maçı bitirmek isteyen başka hakemler var.” Ve kimse bunu görmeye gelmiyor… Oyuncuları görmeye geliyorlar.”

Raptors, Clippers’ın 18’ine 23 faul verdi, ancak Los Angeles, Toronto’nun 14’üne kıyasla 31 serbest atış denemesi yaptı. VanVleet, üçüncü çeyreğin bitimine 7:02 kala Taylor tarafından teknik faul için düdük çaldı. Clippers o sırada 7’deydi.

Toronto çeyreğin ilerleyen saatlerinde 70-68 öne geçerken, Clippers dördüncü başlangıca kısa bir süre kala farkı 12’ye çıkardı.

Üçüncü çeyrekteki teknik performans, VanVleet’in bu sezonki sekizinci performansıydı.

Raptors, ikinci yarıda aldığı teknik fauller nedeniyle üst üste iki maça çıktı. Pazartesi günü Denver’a 118-113 yenildikleri sırada Scotty Barnes, dördüncü çeyreğin bitimine 28 saniye kala oyundan atılmadan önce resmi Scott Foster tarafından teknik faul için çağrıldı. O sırada bir Nuggets’a liderlik ediyordu.

Foster, oyun sonrası bir bilardo raporunda, Barnes’ın “mürettebatın bütünlüğünü doğrudan sorgulayan konuşmalar kullandığı” için bir teknolojiye kovulduğunu söyledi.

VanVleet’in sekiz teknisyeninden üçü Taylor’dan ve biri Taylor’ın çalıştığı bir maçta başka bir hakemden geliyordu. VanVleet, “bir oyuncu olarak belirli bir noktada kişisel hissettiriyor ve olmak için iyi bir yer değil” dedi.

Çarşamba gecesi söylediği herhangi bir şeyin bir teknisyen almasına yol açıp açmadığı soruldu.

VanVleet, “Bu yıl, takımımızın düdük çalmasıyla tükendiğini hissettiğim belirli zamanlar oldu,” dedi. “Özellikle az önce Denver’da geçirdiğimiz geceden sonra ortaya çıktı, bu yüzden daha önce hepimizin aynı fikirde olmadığı birkaç görüşme oldu. Ve eğer takımıma ‘Hadi çocuklar, oynamaya devam edelim’ dersem. “” [through] boğa —- ‘Bu bir teknik gerektiriyor, bence bu biraz çılgınca. Mesela ne yapıyoruz? Ne demek istediğimi biliyorsun?

“Açıkçası ince bir çizgi var, bunu anlıyorum. Ancak bu yıl bu ligdeki bazı yetkililerimizle yaptığımız yetki ve güç yolculuğunun kontrolden çıktığını düşünüyorum ve bunun hakkında konuşmak için iyiyim. , ama bu çok saçma.”

READ  Eski dev sürahi Tim Lincicum'un eşi Kristen Coleman, 38 yaşında öldü.