Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rastgele: Daisy hayranları onun Mario Strikers tarafından düşürülmesinden endişeleniyor

Rastgele: Daisy hayranları onun Mario Strikers tarafından düşürülmesinden endişeleniyor
resim: Nintendo / fandom aracılığıyla

Electronic Arts ve futbolun uluslararası yönetim organı ile futbol video oyunları için büyük bir hafta oldu FIFA Ayrı yollarına gideceklerini bildiren. Görünüşe göre bu, şu anda gerçekleşen tek futbol draması değil.

Sonraki Nintendo sürümü Mario Strikers: Savaş Ligi Harika görünüyor, ancak Daisy’nin karakteri hakkında endişeler dile getirildi. Listenin henüz açıklandığını gördüyseniz, bir dosya fark etmiş olabilirsiniz. başka Prenses tanıtım materyallerinde görünmedi…en azından şimdilik, bu, bazı hayranlarını sosyal medyada çıldırdı.

Nintendo, kadrolarını içeren bir tweet paylaştı ve yanıtların çoğu Daisy’nin nerede olduğunu bilmek istedi. Önceki iki girişte yer aldılar, ancak Nintendo bu sefer bazı diğer karakterlerle işleri karıştırabilir gibi görünüyor.

Yukarıda yapabildiğiniz gibi, bazı ah … Tutkulu Papatya sevenler burada. Tabii ki, Daisy en son Mario Strikers oyununda değiştirilse bile, daha sonraki bir DLC güncellemesinde eklenebilir – karakterlerin nasıl eklendiğine benzer şekilde Mario Golf: Süper Rush.

READ  Microsoft'un yeni Windows uygulaması "One Outlook" sızdırmaya başladı

Mario Strikers: Battle League’deki mevcut kadroda kaleci olarak Mario, Peach, Luigi, Toad, Bowser, Rosalina, Yoshi, Donkey Kong, Wario, Waluigi ve Boom Boom yer alıyor. Daisy’nin Mario Strikers: Battle League’de takım kurmaması hakkında ne düşünüyorsun? Sanırım onu ​​bir noktada göreceğiz? Düşüncelerinizi aşağıya bırakın.