Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Red Sox dahili olarak Xander Bogaerts’i takas ederse not düşürmenin etkisi ne olur?

Red Sox dahili olarak Xander Bogaerts'i takas ederse not düşürmenin etkisi ne olur?

Red Sox, küçük Xander Bogaerts’in Boston’dan ayrılıp 11 yıllık bir anlaşmayla San Diego Padres’e gitmesiyle doldurulması gereken köşe taşı büyüklüğünde bir boşluğa sahip.

Red Sox beyzbol başkanı Chaim Bloom’u organizasyonun bu sezon bir numaralı önceliği olarak dile getiren Bogaerts’in, bildirildiğine göre 11 sezonda 280 milyon dolar. Tam olarak 30 yaşındakilerin finansal taahhüdü. Boston’ın Plan A’sı Ulusal Lig Batı’ya giderken, Red Sox B, C ve D Planlarını incelemeye bırakıldı. rekabet etmeye çalışıyorlar İnanılmaz derecede derin Amerikan Ligi Doğu’da.

burada kal açık piyasada seçenekler Red Sox için. Serbest oyuncuya giren en iyi dört kısa stoperden ikisi Carlos Correa ve Dansby Swanson hala müsait. Bu pozisyonda daha az bilinen başka savaşçılar da var. Ancak Red Sox, saha dışı eklemelerden uzak durmayı seçerse, onlar Dahili seçenekleriniz var Bogarts’ın rolünü doldurmak için.

Red Sox, her iki stoper Trevor’ın da Major League Baseball All-Star ve çok yönlü Kiki Hernandez olduğunu söyledi. Olabilmek oyun pozisyonu. Hikayeyle ilgili olarak, Red Sox onu en son sezon dışında altı yıllık, 140 milyon dolarlık bir sözleşmeye imzaladığında, onun ikinci aşamadan stopere geçme olasılığı muhtemel bir sonuçtu. 979 saha yüzdesine sahipti, ancak delikli kol gücü, ikinci üsse hareketin mantıklı olmasının bir nedeniydi. Öte yandan, Hernandez, .978 kariyer saha yüzdesi ile 64 kariyere stoperde başlıyor.

Elbette, Story’yi veya Hernández’i hareket ettirmek bir boşluğu doldurur ve başka bir delik açardı. Red Sox’un yaptığının bu olduğu kanıtlanırsa, Boston’ın neyin taşındığına bağlı olarak günlük olarak yeni bir kaleci veya yeni bir orta saha oyuncusu bulması gerekecek. Bu pozisyonlar, ana üs Brandon Nemo ve Kevin Kiermayer ve Jean Segura ve Adam Frazier tarafından vurgulanan ikinci üs ile açık pazarda fazla derinliğe sahip değil. defans oyuncusu takasıBelki Brian Reynolds?) da masanın dışında değil.

READ  Padres, NLDS Game 3'te Dodgers'ı kapattı ve NL favorilerini kenara itmek için Phillies ile birleşti

En olası iç saha senaryosu gibi görünen, stoper pozisyonuna taşınacak kişi Story ise, ikinci aşamada çantayı kapmak için Christian Arroyo makul bir seçimdir. Dizilişteyken çöken 27 yaşındaki Arroyo, sakatlıklar nedeniyle aşırı derecede güvenilir olduğunu kanıtlamadı. MLB’ye geçen sezon Red Sox ile ilk çıkışını yapan ve 14 maç oynayan Jeter Downs arkadaşı da ikinci aşamada 56 isteka (sekiz maç) geçirdi. Downs’un bu pozisyonda Arroyo’yu tamamlama şansı var, ancak her ikisinin de kadroya aynı popu getirmesi zor olacak. Bu saldırgan üretim ancak dışsal olarak var olabilir.

Quinn Harris aracılığıyla küçük resim / USA TODAY Images