Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Richard Sherman, Kovboylardan nefret edenleri eleştiren Micah Parsons’ı eleştirdi – NBC Sports Bay Area & California

Richard Sherman, Kovboylardan nefret edenleri eleştiren Micah Parsons’ı eleştirdi – NBC Sports Bay Area & California

Micah Parsons, medyanın Dallas Cowboys’a yönelik eleştirilerini yumuşatmasını istiyor.

Richard Sherman taahhütte bulunmayacak.

Parsons ve Cowboys, 5. haftada 49ers’a 42-10’luk çirkin bir mağlubiyetle aldıkları performans nedeniyle çok fazla eleştiri aldı, ancak Dallas, Los Angeles Chargers’ı yendiğinde ve 49ers ile Philadelphia Eagles, 6. haftada zayıf rakiplere yenildiğinde, Parsons, Kovboyların bir hafta önce yaptığı gibi, diğer iki NFC güç merkezini eleştirdiği için medyaya seslendi.

Eski 49ers’ın köşe oyuncusu Richard Sherman’a Çarşamba günkü “Undisputed” bölümünde Parsons’ın savunmasıyla bir sorunu olup olmadığı soruldu.

Sherman, “Bununla bir sorunum var Skip. Bununla bir sorunum var” dedi. “Medyanın saldırısına uğramak istemiyor. Senin için çok basit bir çözümüm var kardeşim. Prime time’da 32 (puan) geride kalma. Kimsenin saldırısına uğramayacaksın. Sen Bu oyunu kazan, kimse seni yenemeyecek.”

“Bu maçı 7 puanla kaybederseniz, kimse sizi gerçekten yenemez. ‘Hepiniz yenildiniz, bu böyle, iyi oynadınız’ diyecekler.’ O maçta kovulursanız ‘Micah Parsons iyi oynadı, işini yaptı, oyuna büyük etkisi oldu’ diyorlar. Eğer Dak Prescott o maçta üç ya da dört gol atarsa, Dak Prescott’u eleştirmiyorlar, “Hey, Dak Prescott gerçekten iyi bir oyun çıkardı, sağlam bir oyun” diyorlar.

Sherman, Kovboyların “Pazar Gecesi Futbolu”nun parlak ışıkları altında ne kadar kötü oynadıkları ve 3. Haftada Arizona Cardinals’a karşı aldıkları yenilgi nedeniyle bu eleştirinin sadece geçerli değil aynı zamanda haklı olduğuna inanıyor.

“Başka bir şey de bu maçı neden kaybettikleri.” Sherman, “Olan bu değil, savunmanız 42 sayı attı, Dak Prescott üç müdahale yaptı” diye ekledi. “Eleştiri gerekliydi ve haklıydı. Prime time’da 42-10 kazanan bir takımı övmek çok zor. Takım kim olursa olsun. Micah Parsons’tan özür dilerim, 42-10’luk yenilginiz hakkında söyleyecek olumlu bir şeyimiz yoktu. ” “Ve diğer mağlubiyetiniz de bu sezon yalnızca bir maç kazanan bir takıma karşı çift haneli rakamlarla oldu. Enerjinin aynı kalması gerektiğini söylerken söylenecek olumlu şeyler bulmak zor.”

READ  Quinn Ewers, Arch Manning'in önündeki bahar maçından sonra Texans'ın başlangıç ​​QB takımını seçti

Parsons ve Cowboys (4-2) şu anda NFC’de beşinci sırada yer alıyor ve play-off’lara kalmak için mükemmel bir konumda bulunuyor. Ancak pek çok kişi Dallas’ın iyi bir takım olmasına rağmen Cardinals ve 49ers’a karşı aldıkları yenilgilerin 49ers ve Eagles ile aynı ligde olmadıklarının kanıtı olduğuna inanıyor.

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin