Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ryan Garcia, Gervonta Davis’i kaybettikten sonra nereye gidiyor? Garcia’nın dönüşü için olası rakipler

Ryan Garcia, Gervonta Davis’i kaybettikten sonra nereye gidiyor?  Garcia’nın dönüşü için olası rakipler

Ryan Garcia, kariyerindeki ilk kaybının ardından ringlere geri dönmeye can atacak.

Ryan Garcia, stopunu Gervonta Davis’e kaptırdıktan sonra yeniden yapılanma modunda ve geleceği 140 pound’a inebilir gibi görünüyor.

Burada DAZN, Garcia’nın kazanma yollarına geri dönme potansiyeline bakıyor.

Josh Taylor

İskoç dövüşçü şu anki WBO süper hafif sıklet şampiyonu ve Haziran ayında Teofimo Lopez’e karşı zorlu bir karşılaşması var. Taylor’ın oradaki zaferi, 140 libre ile en iyi dövüşçü olarak kalmasını sağlayacak ve Garcia derinlere atlamak ve kendini en iyiye karşı test etmek istiyorsa, o zaman Taylor yöneldiği yön olabilir.

Teofimo Lopez

Sadece birkaç yıl önce, Garcia ve Lopez boksa hükmedecek iki isim olacak gibi görünüyordu, ancak şimdi çift yüksek profilli kariyerlerini kurtarmaya çalışıyor gibi görünüyor. Lopez, son yıllarda Jorge Camposos’a karşı güvenini zedeleyen şok edici bir kayıpla mücadele etti. Bu yaz Taylor’a karşı bir galibiyet onu tekrar zirveye oturtabilir ve ardından Garcia’nın büyük ölçüde hitap ettiği bir dövüşçü olabilir.

Kayıt İlerleme

2019’da Taylor’a az farkla yenilen Regis Prograis, dünyanın en iyi süper hafif sıklet dövüşçüsü olduğunu kanıtlama görevinde. İlerleme, büyük bir mücadele için can atıyor ve eğer García ile bir rekabet yaşanabilirse, başarısızlıklarına kimin en iyi tepkiyi verdiğini göstermek için mükemmel bir sıradan dövüş olacak.

Sandor Martin

Mikey Garcia, Sandor Martin'e Karşı

Belki de García’nın kendini yeniden inşa etmesi için en güvenli seçenek, İspanyol Sandor Martin’e karşı bir sınav olacaktır. 2021’de Martin, Mikey Garcia’yı yendiğinde büyük bir şoka neden olur. Ertesi yıl, Martin Lopez çok yaklaştı ve Garcia’ya sağlam bir galibiyetin yanı sıra çok ihtiyaç duyduğu güven desteğini vermek için mükemmel bir aday olarak görülebilirdi.