Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Salem’in ilk kadın belediye başkanı, Spring Home Refreshes and RAMP’den Lisa Garcia

Bölüm 3: Salem’in ilk kadın belediye başkanı, Spring Home Refreshes and RAMP’den Lisa Garcia


Mart/Nisan sayımızda yer alan üçüncü bölümümüzde, ilk olarak tüm ay boyunca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, topluluğumuzda fark yaratan gerçekten inanılmaz kadınlara yer veriyoruz! Salem’in ilk kadın belediye başkanı Belediye Başkanı Renee Turk ile ve onun yerel işletmelere ve vatandaşlara günlük yaşamlarını iyileştirmeye nasıl yardımcı olduğunu öğreneceksiniz; Ardından, bahar bahçeciliği ve kolay düşük bütçeli ev yenilemeleri hakkında en iyi tavsiyelerini paylaşmak için sabırsızlanan Emlakçılar Hal ve Chris Cohn ile oturuyoruz; Son olarak, Valley’de işletmelerin kurulmasına yardımcı olan önemli bir program olan RAMP Regional Accelerator’ın yöneticisi Lisa Garcia ile görüştük. Harika bir şovumuz var, o yüzden arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Roanoke kadınlarının dünyayı nasıl değiştirdiğini öğrenin!

_

Özellikle ….. ‘ya teşekkür: Belediye Başkanı Rene F. TürkÖnde Gelen Kadınlar yazımızda öne çıkan; Salon ve Chris CohnYerel emlak şirketleri ve sponsorlukları eXp Realty Aracılığıyla Cohn Realty Group; Lisa Garcia, RAMP Bölgesel Hızlandırıcı Müdür; Spencer Buck, yapımcı; Jason UzunMüzik.

Videolarımızı aşağıdan veya YouTube’dan izleyin:

Bölüm 1 özellikleri Belediye Başkanı Rene F. TürkVe önde gelen bayanlar özelliğimize yaptığı ekleme:


Bölüm 2 özellikleri Salon ve Chris Cohnile ilgili Cohn Emlak GrubuYerel emlak piyasasını ve neden Roanoke’u evim olarak adlandırdığımızı tartışıyor:


Division 3’ün yönetmeni Lisa Garcia ile birlikte RAMP Bölgesel HızlandırıcıBayanlar bölümümüzün özellikleri:


Duyduklarını beğendin mi? Hiçbir bölümü kaçırmayın! Spotify veya Apple Podcasts’e abone olmak ve favori cihazınızdan dinlemek için buraya tıklayın!