Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Samsung Galaxy S23 parlaklık artışı alıyor

Samsung Galaxy S23 parlaklık artışı alıyor

Geçen yılın aksine, vanilya özellikleri ile Plus varyantları arasında çok fazla fark olmayacak. Galaksi S23. iken Galaxy S23’teki üç telefonun da teknik özellikleri diziliş geçen hafta sızdıSamsung’un Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra arasındaki farkı azaltmak için çalıştığını gösteren yeni bilgiler ortaya çıktı.

Yetişkin Roland Quandt’a göreVanilya Galaxy S23 modeli, 1750 nit parlaklığa sahip OLED ekrana sahip olacak. bu benzer Galaksi S23 + ve galaksi s23 ultra. Samsung, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra’nın en yüksek ekran parlaklığını önceki modellere göre iyileştirmezken, daha önemli olan vanilya modelini işarete yükseltti. Bu nedenle, temel Galaxy S23 serisi cihazı satın alanlar bile son derece üstün bir ekran parlaklığına sahip olacak.

Bu değişiklikle birlikte Galaxy S23 ile Galaxy S23+ arasındaki tek fark ekran boyutu, pil kapasitesi, şarj hızları ve UWB. Her iki telefon da aynı tasarıma, ekran çözünürlüğüne, parlaklığa, işlemciye, RAM’e, kablosuz şarj hızlarına ve kameralara sahip. Kameralardan bahsetmişken, Samsung bu cihazların hiçbirinde arka kameraları yükseltmedi ve tek yükseltme, geliştirilmiş bir yonga seti (ve yeni ISP’si) ve daha iyi görüntü işleme yoluyla gelecek. Her iki telefon da alır Yeni 12MP özçekim kamerası60 fps’de 4K HDR videolar çekebildiği söyleniyor.

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra telefonlar uzantıları kullanır Galaxy cihazı için Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, Snapdragon 8 Gen 2’nin daha yüksek bir sürümü. Daha iyi performans için hız aşırtmalı bir CPU ve GPU içerir. Samsung’un ayrıca bir Daha iyi termal yönetim sistemibu nedenle gelecek telefonların oyunlar ve kameranın sürekli kullanımı gibi sürekli yük altında daha iyi performans göstermesini bekliyoruz.