Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Seahawks sakatlanan yedekten Darike Young ve Kenny McIntosh’u harekete geçirdi; Jason Peters’ı antrenman ekibinden çıkar

Seahawks sakatlanan yedekten Darike Young ve Kenny McIntosh’u harekete geçirdi;  Jason Peters’ı antrenman ekibinden çıkar

Seahawks, Pazar günü Washington Commanders’ı ağırlarken sakatlanan rezervden dönen bir çift oyuncuyu ağırlayacak; geri koşan Kenny McIntosh ve alıcı Dareke Young Cumartesi günü aktif hale gelecek.

Cornerback Kyu Blu Kelly, Austin Faoliu’nun hafta başında feragat etmesi ve ardından antrenman takımına imza atmasıyla halihazırda bir yer açık olan 53 kişilik kadroda yer açmak için feragat edildi.

Bu hamlelere ek olarak Seahawks, üst üste üçüncü maçta Jason Peters’ı antrenman kadrosundan çıkardı. Peters son iki maçta Stone Forsyth’e karşı doğru mücadelede zaman harcadı; iki hafta önce Cleveland’a karşı 26, geçen hafta sonu ise Baltimore’da 16 snap oynadı. Seahawks antrenörü Pete Carroll, Peters’ın aynı zamanda guard olarak da çalıştığını ve Seahawks’a daha fazla derinlik kazandırdığını, Anthony Bradford’un ise dizinden sakatlandığını söyledi. Bu Peters’ın üçüncü antrenman kadrosu yükselişi olduğundan, ilave maçlarda oynamak üzere 53 kişilik kadroya eklenmesi gerekiyor.

Ağustos ayında Seattle’daki sahte maçta dizinden sakatlanan McIntosh, son üç haftadır antrenman yapıyor ve Carroll, çaylağın hazır olduğunu ve bunun sadece onu kadroya alma meselesi olduğunu söyledi. McIntosh, Seahawks’a daha fazla arka saha derinliği verirken, omuz sakatlığı nedeniyle DeeJay Dallas şüpheli olarak listelendi, ancak Carroll, Dallas’ın da oynamaya hazır göründüğünü söyledi.

Carroll Cuma günü “Kenny gitmeye hazır” dedi. “Nasıl olacağını öğreneceğiz, henüz bilmiyoruz.”

Bu sezonun başlarında kaçırılmasından kaynaklanan sakatlık nedeniyle ameliyat olan Young, idmanlara ancak bu hafta döndü ancak şimdiden oynamaya hazır ve özel takımlarda hemen büyük bir rol oynamaya hazır.