Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sean Payton, Saints’in ardından Broncos’un bir sonraki baş antrenörü oldu, Denver’ın ticari tazminatı bitirdiği bildirildi

Sean Payton, Saints’in ardından Broncos’un bir sonraki baş antrenörü oldu, Denver’ın ticari tazminatı bitirdiği bildirildi

Sean Payton, takımın bir sonraki koçu olmaya hazırlanıyor. Denver BroncosVe CBS Sports NFL Insider’a göre Jonathan Jones. the New Orleans Azizleri Ve Broncos, koç Sean Payton için takas tazminatını kesinleştirdi. ESPN’ye görePayton’ın Denver’ın bir sonraki baş antrenörü olmasının önündeki son engeli ortadan kaldırdı.

Adam değiştiren İş aramalarını ekler Denver’ın San Francisco’dan ilk tur seçimi (toplamda 30 numara) ve 2024 ikinci tur seçimi, 2024’teki üçüncü tur seçimi için New Orleans’a gönderilecek.

59 yaşındaki Payton, en son 2021’de Saints ile antrenman yaptı ancak hala sözleşmesi var, bu yüzden bir anlaşmanın müzakere edilmesi gerekiyor. Eastern Illinois’in NFL koçluk kariyeri 1997’de başladı. Kartallar. Ligdeki 15 yıllık yolculuğu, 2013’te Saints’in baş antrenörlüğünü devralmadan önce NFC East’in dörtte üçünü kapsıyordu.

New Orleans’tayken 152-89’luk bir rekor (.631 galibiyet yüzdesi) ve playofflara giden 9-8’lik bir rekor topladı. Azizler, Super Bowl XLIV’de galip geldi. 2012’de skandala yakalanmadan önce Katrina Kasırgası’nın serpintisinde takıma liderlik etti. Payton tüm sezon boyunca askıya alındı ​​​​ve ona modern çağda askıya alınan ilk teknik direktör olma onurunu verdi. Associated Press, takımı 10-6 kazandıktan sonra 2006’da onu Yılın Koçu seçti.

Payton ve büyük ölçüde oyun kurucu Drew Brees’in yönetimindeki New Orleans hücumu, maç başına sayı (27.5), maç başına yarda (391.4) açısından ikinci, üçüncü aşağı dönüşüm (% 45.4) ve kırmızı bölge dönüşümlerinde () birinci sırada yer alıyor. %61,1 ) 2006-2021 arası.

Russell Wilson, Seattle’a takas yoluyla satın alındığından beri Denver’daki ilk sezonunda mücadele etti. 16 gol, 11 müdahale ve 84,4 geçme puanı için paslarının yalnızca% 60’ını tamamladı; Hepsi ligde 25 veya daha kötü sırada yer alıyor. Wilson bir başlangıç ​​​​olarak 4-11 kazandı ve sonunda birinci yıl baş antrenörü Nathaniel Hackett’in kovulmasına yol açtı.

30. genel seçim şimdi üç ayrı durumda el değiştirdi. Bir ticaret paketinin parçası olarak Miami’ye gönderilmeden önce San Francisco tarafından tutuluyordu. 49’lu Oyun kurucu Trey Lance’i seçmek için. the yunuslar Sonra aceleci Bradley Chubb karşılığında Broncos’a gönderdi. Şimdi, Payton ticaretinin bir parçası olarak New Orleans’a gönderiliyor.

New Orleans, geçen yıl Philadelphia’dan ikinci bir birinci tur seçim alma kararının ardından 2023 NFL Draftında ilk tur seçimine sahip değildi. Sonuç olarak, Kartallar genel olarak 10. sırada yer alıyor. Denver, ABD’ye gönderildikten sonra 2023 NFL Taslağı’nda ilk tur seçimi olmadan tekrar deniz şahinleri Russell Wilson ticaretinin bir parçası olarak.

READ  Boston Celtics, NBA Finalleri'nde Golden State Warriors ile karşılaşmadan önce hiçbir korkusu yoktu.