Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sega, Haziran ayında Switch’e gelecek olan Sonic Origins’in yeni ekran görüntülerini yayınladı

Sega, Haziran ayında Switch'e gelecek olan Sonic Origins'in yeni ekran görüntülerini yayınladı
Fotoğraf: SEGA

sonik kökenler Önümüzdeki ay Nintendo Switch’te ve yeni 4’ü 1 arada Blue blur setinin daha fazla görüntüsünü merak ediyorsanız doğru yere geldiniz.

Güney Kore’de Rulicon geçen hafta sonu çevrimiçi olarak yayınlanırken Sega oyunun yepyeni görüntülerini paylaştı. Oyun menüsünü, Yıldönümü modunu gösterir ve hayranlara orijinaline bir bakış sağlar kirpi sonik Oyunda ayrıca Knuckles, Tails ve Super Sonic’in daha fazla özelliğini görebilirsiniz.

Hayran ve haber sitesi kuyruk kanalı Ayrıca bazı ek ayrıntıları (sosyal medya aracılığıyla) paylaştı – Süper Şekiller, “yeni Mavi Küre modu” için nasıl özel bir düğme olduğuna ve Drop Dash eyleminin oyunun Yıldönümü moduna nasıl özel olduğuna dikkat çekti.

Yaklaşan bu sürümden daha fazlasını görmek istiyorsanız, galerimize göz atmayı unutmayın:

Ve merak ediyorsanız, şu anda fiziksel bir sürüm yayınlamak için bir “plan” yok, ancak Sega istek hakkında bilgilendirildi. Şimdiye kadar, yalnızca uzantıyı kullanmanız gerekiyor Switch eShop (veya diğer dijital platformlar) aracılığıyla dijital kopyalama 23 Haziran’da geldiğinde bu koleksiyonu oynamak istiyorsanız.

Sonic Origins dosyaları içerecek kirpi sonikVe Kirpi Sonic 2Ve sonik 3 ve eklemlerVe ses CD’si. Geri dönen hayranlar için her türlü ekstra içerik ve hatta bazı ekstra güzellikler olacak. Son çekimler hakkında ne düşünüyorsunuz? Çıkışta bunu deneyecek misin? Aşağıda bir yorum bırakın.

READ  The Vagrant Haziran'da PS5, PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor