Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sega projesi ‘Süper Oyun’, Crazy Taxi & Jet Set Radio’nun yeniden başlatılmasını içeriyor

crazy taxi reboot sega super game rumor

Hayır hayır hayır.

Şimdi birçok uydu için Sega, şirketin henüz en iddialı fikirlerinden biri olması beklenirken, potansiyel bağlantıları ile kaşları yükselten yakından ilişkili bir şirket içi konsept olan yaklaşmakta olan “Süper Oyun” projesi hakkında ipuçları veriyor. Blockchain / NFT – Sega’nın Tartışmalı Bir Teknolojisi Aspirasyonda kemik yapmadı.

Süper Oyun ile ilgili son haberler geliyor Bloomberg’den yeni bir “Insider” raporu aracılığıylaSega’nın 2000’lerin başından beri en popüler ve sevilen iki franchise’ının büyük bütçeli yeniden başlatmalarını geliştirmeye başladığını belirtiyor: çılgın taksi Ve Jet Set Radyo. Bloomberg, her iki Dreamcast punk rock klasiğinin yeniden başlatma için resmi olarak aydınlatıldığını belirtiyor. üretim başladı çılgın taksi İddiaya göre, Sega yeni oyunu 2025 civarında piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Bu iki dizinin dönüşü inanılmaz bir heyecanla karşılanırken, hayranlar bunun yerine korkuyla haberlere tepki veriyor. Ve iyi sebeplerden dolayı. Bloomberg kaynaklarına göre Sega, “elektronik bir oyundurHer iki oyun için “-tarzı” hizmet modeli, oynaması ücretsiz oyunlar olarak iki yüksek hızlı arcade oyunu sunar, bunları çapraz içerik, mikro dönüşümler, çok oyunculu odak, sınırlı süreli etkinlikler ve blok zinciri/NFT yerleştirme yeteneği ile doldurur elementler.

Sega’nın Süper Oyun girişimi, efsanevi geliştiricinin dünya çapında bir dizi yeni büyük bütçeli, çok platformlu AAA oyununu piyasaya sürmesini görmeyi umuyor – ki bu başlı başına bir vaat. Sevimli Özellikle Sega’nın güvenebileceği harika IP kataloğu göz önüne alındığında bir fikir. Ancak, görünüşte harika birçok fırsatta olduğu gibi, şeytan ayrıntıda gizlidir. Bu açıkça tekrarlanmalıdır hiç kimse Yukarıdaki haberlerden Sega tarafından resmi olarak açıklığa kavuşturuldu, ancak Eğer Super Game basitçe “NFT uygulaması eklenmiş hizmet başlıkları olarak birden fazla oyun” anlamına gelir ve sonra onu tutabilirsiniz, kardeşim.

READ  Mario Kart 8 Deluxe şarkılarının ikinci dalgası 4 Ağustos'ta 4 Ağustos'ta geliyor

Sega, Fortnite servetlerini kovalamak için Crazy Taxi / Jet Set Radio’yu yeniden başlattı [Bloomberg]

Chris Moyes

Kıdemli Editör – Chris 80’lerden beri video oyunları oynuyor. Bay Cumartesi Gecesi Barış Ex. Galaxy High’dan onur derecesiyle mezun oldu. Twitter: @ChrisxMoyse