Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Siber Pazartesi için erken telefon fırsatlarının kilidini açın: Apple, Google, Samsung ve daha fazlası

Siber Pazartesi için erken telefon fırsatlarının kilidini açın: Apple, Google, Samsung ve daha fazlası

Güncelleme: 25 Kasım 2023, 05:30 ET Bu gönderi, kilidi açılmış telefon fırsatları için en son fiyatlandırma ve kullanılabilirlik ile güncellendi.

Her tatil toplantısında umutsuzca yeni bir telefona ihtiyaç duyan bir kişi her zaman vardır. Türünü bilirsiniz: Ekranları çatlaklardan oluşan bir örümcek ağıdır, zulaları şarj tutmadığı için daima elektrik prizine yapışıktırlar veya fotoğrafları bulanıklaştığı için başka birinden grup çekimleri için mesaj atmasını isterler. . O kişi olmayın.

Ayrıca bakınız:

Daha iyi fotoğraflar çeken 20 iPhone kullanıcısıyla kör bir test yaptım: iPhone 15 Pro Max veya Pixel 8 Pro

Şu anda yükseltme yapacak olan herkes, Amazon ve Best Buy gibi büyük perakendecilerde kilidi açılmış bir telefonda büyük bir Siber Pazartesi indirimi bulmakta sorun yaşamayacak. (Kilitsiz rotaya gitmek, takas veya yeni bir veri planı koordine etme zorunluluğunu ortadan kaldırır.) iPhone, Samsung Galaxy ve Google Pixel indirimleri de dahil olmak üzere şu ana kadar tespit ettiğimiz en iyi fırsatların listesi için okumaya devam edin. İncelediğimiz OnePlus ve Motorola modellerini inceledik ve çok beğendik:

iPhone teklifleri

Not: Apple Store Sana ücretsiz bir hediye kartı vereceğim 27 Kasım’a kadar buradan bir iPhone 14, 13 veya SE satın aldığınızda 75 ABD dolarına varan değer.

Samsung Galaxy’nin sunduğu fırsatlar

Google piksel teklifleri

OnePlus teklifleri

Motorola’nın teklifleri

READ  TSMC, gelişmiş yonga yapım teknolojisindeki kayma raporlarına yanıt veriyor