Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sızıntı, Samsung Galaxy S24’ün lansman tarihini ve kullanılabilirlik ayrıntılarını ortaya koyuyor

Sızıntı, Samsung Galaxy S24’ün lansman tarihini ve kullanılabilirlik ayrıntılarını ortaya koyuyor

Birkaç gün önce Samsung’un Galaxy S24 serisini Ocak 2024’te tanıtmayı planladığı ortaya çıkmıştı. Bu, Güney Koreli şirketin amiral gemisi akıllı telefonunu duyurması için normal zaman diliminden bir ay daha erken. Galaxy S24’ün duyuru tarihi, ön sipariş tarihleri ​​ve gönderim tarihleri ​​hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıktı.

Galaxy S24 çıkış tarihi, ön sipariş ve stok durumu

Galaxy S24’ün 17 Ocak 2024’te San Jose, Kaliforniya, ABD’de duyurulacağı bildiriliyor. Elektrikten rapor. Normalde Samsung, Galaxy Unpacked lansman etkinliğini New York’ta düzenliyor ancak Galaxy S24 için Galaxy Unpacked 2024 etkinliği Apple’ın arka bahçesinde düzenlenebilir. Aynı rapora göre müşteriler Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra için 18 Ocak’ta (saat farkı nedeniyle Güney Kore’de 19 Ocak) ön sipariş verebilecekler ve ön sipariş verilen cihazlar 18 Ocak’tan itibaren müşterilere ulaşmaya başlayacak. Ocak ayında. 26 – 30 Ocak arası. Herkes 30 Ocak 2024’ten itibaren Galaxy S24 satın almaya başlayabilir.

Galaxy S24 serisinin fiyatları henüz açıklanmazken Samsung’un fiyatları Galaxy S23 serisi ile benzer tutması bekleniyor. Bu, Galaxy S24’ün fiyatının 900 dolardan başlayabileceği, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra’nın sırasıyla 1.000 dolara ve 1.200 dolara ulaşabileceği anlamına geliyor. Birkaç ay önce Galaxy S24’ün Samsung’un şirket içinde geliştirilen yapay zeka özelliklerine sahip ilk yapay zeka telefonu olacağını özel olarak açıklamıştık. Şirket ayrıca Bixby’yi Galaxy AI olarak yeniden adlandırabilir ve ilk AI özelliğini zaten ortaya çıkardı: çağrılar sırasında dilin gerçek zamanlı sesli çevirisi.

Samsung, Galaxy S24 lansman etkinliği için San Francisco (ABD) ve Seul’ü (Güney Kore) potansiyel konumlar olarak değerlendirdi ancak sonuçta Google ile yakın iş birliği ve Apple ile rekabet nedeniyle etkinliği San Jose’de düzenlemeye karar verdi. Şirket, ilk çeyrek gelirini artırmak için Galaxy S24’ü Galaxy S23’ten iki hafta önce piyasaya sürüyor. Şirket, Galaxy S ve Galaxy Z serisi telefonların piyasaya sürülmesi sayesinde satışlarının her yılın ilk çeyreği ve üçüncü çeyreğinde zirve yaptığı bir programa yerleşmiş gibi görünüyor.

READ  Cesur arama motoru, sonuçlarınızı özelleştirmenizi sağlar

Telefon, Android 14 tabanlı One UI 6 ile başlayacak ve bazı özelliklerini aşağıdaki ayrıntılı videoda görebilirsiniz.