Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

SNL, Kate McKinnon ve Pete Davidson’a veda etti

SNL, Kate McKinnon ve Pete Davidson'a veda etti
Cumartesi gecesi yayınlanan bölümde, NBC grubu dostane bir şovun prömiyerini yaptı Kate McKinnon Ve Pete Davidson İnce ama duygusal yollarla. Gösteri ilk olarak komedyenin en unutulmaz eskizlerinden birinin yeniden yaratılmasıyla gösteriyi açarak McKinnon’a veda etti. “Toplantıyı kapat.”

Soğuk bir Cumartesi günü, akranlarından daha zorlu bir deneyim yaşayan yabancı bir kaçak olan Bayan McKinnon Bayan Rafferty’yi yeniden açtı.

McKinnon’ın Bayan Rafferty’si, uzaylıların kaçırılması sırasında başına gelenleri (canlı ve küstah ayrıntılarla, daha az değil) açıkladıktan sonra, Aidy Bryant ve Mikey Day tarafından oynanan iki hükümet ajanı, şimdi onu alan uzaylılarla gitmesi gerektiğini açıkça ortaya koyuyor.

Bu, derme çatma uzay gemisinde duran ve karakterine ve kendisine veda etmesine izin veren McKinnon için çok dokunaklı bir ana yol açtı.

McKinnon’ın karakteri seyirciye bakarken elini kalbinin üzerine koyarak “Tamam Dünya, seni seviyorum, bir süre kalmama izin verdiğin için teşekkürler” dedi.

Ardından şovun imzası, “Canlı…New York’tan. Cumartesi gecesi!” dedi. Bunu McKinnon için gür bir alkış izledi.

Davidson’a gelince, SNL’nin hafta sonu güncellemesinden son bir klibi var.

Davidson, “Bunun benim hayatım olacağını hiç düşünmemiştim” dedi. “O zamanlar sıska bir çocuktum, kimse hangi ırktan olduğumu bilmiyordu. Artık herkes beyaz olduğumu biliyor çünkü işe zar zor gittiğimde çok başarılı oldum. Şimdi bana bak, yaşlı gibi yaşlanıyorum. muz.”

Davidson, klip sırasında “SNL” yaratıcısı Lorne Michaels’ın ilk seçmeleri sırasında kendisine Davidson’ın gösteri için uygun olmadığını düşündüğünü, ancak “bu işi birlikte mahvetelim” dediğini ekledi.

Davidson, “Ve biz de tam olarak bunu yaptık,” dedi. “İşte bu yüzden bu işi hak etmediğimi düşünen insanlar benden nefret etmemeli çünkü çok ortak noktamız var. Mesela, eğer bir şeye ilham vermem gerekiyorsa, umarım bu gerçekten Saturday Night Live’daki herhangi biri.”

Gösteriden önce, Davidson resmi vedasını Cumartesi günü Instagram “Bu izleyiciyle çok şey paylaştığını” ve “tam anlamıyla gözlerinizin önünde büyüdüğünü” yazıyor.

Davidson, “İyi ve kötü zamanlarda, en mutlu ve en karanlık zamanlarda birlikte olduk” diye devam etti. “Hayatımı Lorne Michaels’a ve SNL’deki herkese borçluyum. Onlarsız burada olmayacağım için çok minnettarım.”

READ  İki Killed-Off Squid oyuncusu Sezon 2'de nasıl geri dönmek istiyor?

Davidson, gösteriye kendisine “yaşam değerlerini” öğrettiği için teşekkür etti ve “SNL benim evim” dedi.

“Bu geceki gösteri için çok mutlu ve üzgünüm. Birçok nedenden dolayı açıklayamıyorum” diye yazdı.

Bryant ayrıca Hafta Sonu Güncellemesi sırasında Bowen Yang ile birlikte yinelenen trend belirleyiciler olarak göründüğünde veda etti. Klip, Bryant’ın “10 Güzel Yıl”ı “içeride” ilan etmesi ve Yang ve Weekend Update sunucusu Michael Che’den güller ve yanağından bir öpücük almasıyla sona erdi.

türlü adı geçen Cuma günü McKinnon, Davidson, Bryant ve Kyle Mooney’nin bu sezonun sonunda gösteriden ayrılması bekleniyor.