Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Starfield gemileri | Nasıl inşa edilir, en iyi tasarımlar ve çalınacak harika gemiler

Starfield gemileri |  Nasıl inşa edilir, en iyi tasarımlar ve çalınacak harika gemiler

Starfield’ın en güzel yanı, sahip olduğu uzay gemisi tasarımının düzeyidir. Görünümden silahlara, motorlardan zırhlara kadar her şey kişisel tercihinize göre özelleştirilebilir.

Millennium Falcon ile Kessel Koşusu’nu yeniden yaratmak istiyorsanız, Han Solo olarak kaçak mal bile kaçırabilir veya Milano’da bir kozmik ekiple birlikte rahatlayabilirsiniz.

Bir uzay gemisi inşa etmek bir seçenektir, ancak bir uzay gemisini çalmak başka bir seçenektir. Harika bir makine parçasıyla karşılaşırsanız, onu alıp kendinize ait hale getirmekten sizi alıkoyacak hiçbir şey yoktur.

Oyuncular, Starfield’ın Eylül ayında piyasaya sürülmesinden bu yana etkileyici eserlerini sosyal medyada paylaşıyorlar, bu yüzden ilham almak için onlara daha yakından bakacağız.

Uzay yolculuğunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için çalabileceğiniz en iyi tasarımlar ve harika gemiler de dahil olmak üzere Starfield gemileri hakkında bilmeniz gereken her şey için aşağıya gidin.

Starfield’da gemilerin nasıl inşa edileceğini açıklayın

Starfield gemi teknisyeni. Bethesda

Starfield’da gemi inşa etmek için bir uzay limanına gitmeniz ve geminin teknisyeniyle konuşmanız gerekir. Buradan koleksiyonunuzdaki bir gemiyi özelleştirme talebinde bulunabilir, yeni bir gemi kaydettirebilir, geminizi onarabilir veya tamamen yeni bir gemi satın alabilirsiniz.

Alternatif, bir karakola büyük bir iniş alanı inşa etmektir. Daha sonra bunu kendiniz yapmak için gemi inşa istasyonunu kullanabilirsiniz.

Gemi görüntüleyicideyken X (Xbox’ta) veya B (PC) tuşuna basarak gemi yapıcıya gidin. Bireysel birimleri seçip Düzenle’ye basarak taşıyabilir ve değiştirebilirsiniz.

Bir hata yaparsanız, eylemleri geri alabilir ve yeniden yapabilirsiniz. Farklı birimlere erişmek için yön tuşlarına (Xbox’ta) veya H ve F tuşlarına (PC’de) yukarı ve aşağı basarak seviyeyi değiştirebilirsiniz.

A düğmesine (Xbox’ta) veya G tuşuna (PC’de) basarak, mevcut tüm parçaları görebileceğiniz Ekle menüsüne gideceksiniz. Ekranın alt kısmında geminizin istatistikleri yer alır ve eğer geminizin kargo taşımacılığı, savaş veya hız gibi belirli bir konuda uzmanlaşmasını istiyorsanız bunlara göz kulak olmak akıllıca bir fikirdir.

READ  Orijinal Mafia oyunu Steam'de 20. yıl dönümü için ücretsiz

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda gemi parçası var ve bazı satıcılar daha egzotik birimlerin bazılarına özel erişime sahip olacak; bu yüzden alışveriş yapmayı unutmayın.

Ayrıca gemi pilotluğu ve sürüş beceri seviyenizi yükselterek daha fazla bileşenin ve gemi tipinin kilidini açabilirsiniz.

Geminizi özelleştirmeyi bitirdikten sonra değişiklikleri onaylayabilir ve yeni bineğinizi iniş pistinde görüntüleyebilirsiniz.

I.Eat.Games YouTube’da gemi yapımıyla ilgili harika bir rehber var. Aşağıdan kontrol edin:

Starfield hakkında daha fazlasını okuyun:

Starfield’daki şimdiye kadarki en iyi gemi tasarımları

Starfield uzay gemisi tasarımı

Starfield uzay gemisi tasarımı. Bethesda

Elbette, Starfield’daki orijinal gemi tasarımları oldukça havalı olabilirdi, ancak insanların en ikonik bilim kurgu gemilerinden bazılarını yeniden yaratmaya çalışması kaçınılmazdı; bunların en ünlüsü, Star Wars’taki Millennium Falcon’du.

Oyunlar hakkında yazdığımız için, en sevdiğimiz araç olan uzay gemilerinin büyük hayranları olmamız sürpriz olmayabilir. Redditçi neok182 Mass Effect’ten Normandy SR-2’nin ve ayrıca Serenity’nin neredeyse mükemmel Firefly Sınıfı gemisinin çok etkileyici bir gösterimini yaptı.

Kaburga Oyunları On X (eski adıyla Twitter), bir X kullanıcısı tarafından oluşturulan ikna edici bir Star Wars X-Wing tasarımını paylaştı com.fudgiebrown.

Orada da var İnşaat kılavuzu Bunu kendiniz yeniden oluşturmak istiyorsanız YouTube’da fudgiebrown’un izniyle.

Biz de Brad Grokes’un X üzerine inşa ettiği bu kargo nakliyecisinin büyük hayranlarıyız, çünkü gerçekten kendi adını taşıyan kırmızı cüceyi anımsatıyor.

İyi haber millet! Futurama’nın iyi gemisi Planet Express Starfield’da yapıldı. Ayrıca Reddit’teki bu kullanışlı öğreticiyi kullanarak yıldızlararası teslimatlar yapmak için kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

Lewis Hamilton gibi galakside yarışmak istiyorsanız birileri bir Formula 1 treni yaratmak için de büyük çaba harcadı.

Starfield’da ne inşa etmeye çalışacaksınız? Dead Space’ten USG Kellion yapmayı deneyebiliriz…

Starfield’da çalınacak harika gemiler

Bir Starfield gemisi bir düşman gemisini hedef alıyor

Starfield gemisi iş başında. Bethesda

Kendi geminizi inşa etme zahmetine giremiyorsanız, bir tane satın alacak paranız yoksa veya başka birinin gemisinin görünümüne benzemiyorsanız, sadece kendiniz için bir tane almak isteyebilirsiniz.

Oyundaki en havalı gemilerden bazıları yerleşik uzay korsanları The Crimson Fleet’e ait. Gemileri genellikle iyi saldırı yeteneklerine sahiptir ve çalıntı ve kaçak eşyaları sabit sistemlere getirmenize olanak tanıyan Korumalı Kargo gibi özelliklere sahiptir.

Birleşik Koloniler gibi gruplar güçlü bir şekilde direneceğinden, bazı daha güçlü gruplara ait gemilerin takip edilmesi, risklerin anlaşılmasıyla yapılmalıdır. Ödül avcıları da elinizden gelenin en iyisini yapabilir ancak gemileri de çok arzu edilir.

Buna benzer daha fazla

Sosyal medyada zaten ilgi görmüş olan destansı bir yan görev olan Mantis görev serisini takip ederek özellikle harika bir gemi elde edilebilir.

Yakında bu gemiyi nasıl alacağınıza dair tam bir rehberimiz olacak (bu makalenin ana görseli olarak bunu kullandık), ancak o zamana kadar aşağıdaki video bu gerçekten harika gemiyi almanıza yardımcı olacaktır:

Temel olarak, bir noktada sizi The Mantis adlı efsanevi korucunun inine yönlendirecek bir notu bölücüde bulmalısınız. Bu görevi sonuna kadar takip edin ve onların zırhını alacaksınız Ve Onların destansı gemileri Razorleaf’ti. Bakmaya değer!

Haftalık bilgiler için ücretsiz oyun bültenimize abone olun ve Bizi Twitter’da takip edin En son güncellemeler için.

İzleyecek bir şey mi arıyorsunuz? TV rehberimize veya yayın rehberimize göz atın.

Radio Times dergisini bugün deneyin ve yalnızca 10 £ karşılığında 10 sayıya sahip olun, ayrıca evinize teslim edilen 10 £ John Lewis and Partners kuponu kazanın – şimdi abone olun. TV’nin en büyük yıldızlarından daha fazlası için The Radio Times Podcast’ini dinleyin.

READ  Microsoft, Xbox Series X | S.