Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Starfield: Oyunun başlarında bedava gemi nasıl edinilir

Starfield: Oyunun başlarında bedava gemi nasıl edinilir
Resim: Saf Xbox

Erişebileceğiniz çok sayıda uzay gemisi var Yıldız Alanı, satın alabileceğiniz ve/veya düşmanlarınızdan çalabileceğiniz çok sayıda harika oyun. Ancak, bir şeyler çalmak en iyi zamanlarda sağlığınız için tehlikeli olabilir ve bir şeyler satın almak da… paraya mal olur.

Ancak oyunun başlarında çok güzel bir gemiyi ücretsiz olarak almak istiyorsanız onu nerede bulacağımızı tam olarak biliyoruz. Haydi züppe olalım.

Starfield: Oyunun başlarında bedava gemi nasıl edinilir

Oyunun çok başlarında, ana kampanya görevi “Eski Mahalle” sırasında “Gizli Karakol!” başlıklı bir not alacaksınız. Envanterinizdeki bu notu okuyun ve Mantis’i saklandıkları yerde bulmanız için size bir görev verilecek.

Notu Nova Galactic Staryard’da bulabilirsin ve oradaki bir düşmandan rastgele düşebileceği gibi, Eski Mahalle sırasında da ilk düşmanlardan birinden rastgele düşecektir.

Bu, biraz atış yapmayı ve tek bir bulmacayı çözmeyi gerektiren oldukça kısa bir görevdir; çözümünü burada bulabilirsiniz. Her şeyin üstesinden geldikten sonra Kendinizi harika bir ganimet için keşfetmeye değer bir tür büyük Yarasa Mağarası olan Mantis İni’nde bulacaksınız.

Birkaç silah ve diğer ufak tefek şeylerin yanı sıra onları da ele geçireceksiniz Peygamber devesi takımı ve en önemlisi Jilet yaprağı gemisiBir kemer türüdür.

Oyunun başında bu tür şeyleri karşılayabilmek zordu, bu yüzden The Old Neighbourhood Quest’teki o notu aldığınızdan emin olun ve bu özel görevi oyundaki en iyi ödüllerden biriyle tamamlamak için hemen yola çıkın. Bu özel yan görevi kayıtlarınızda bırakmayın!