Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Steelers Cuma günü üç taslak seçim daha imzalayacak

Steelers Cuma günü üç taslak seçim daha imzalayacak

İkinci tur seçimini açıkladıktan sonra George Pickens, Frida için çaylak sözleşmesini imzaladıy, Pittsburgh Steelers şimdi küçük anlaşmalar için giriş sınıflarının büyük bir kısmını imzaladı. için Houston Chronicle Takım, seçilen FB/TE Connor Heyward, LB Mark Robinson ve QB Chris Oladokun ile altıncı turda Aaron Wilson ile dört yıllık sözleşmeler imzaladı.

Heyward, Robinson ve Oldcon, Steelers için son üç draft hakkıydı. Heyward’ın anlaşması, bu yıl 155.000$’lık bir imza bonusu ve 743.000$’lık bir üst sınır ücretiyle birlikte kabaca 3.815 milyon$’a ulaşacak. Robinson’ın anlaşması, 112 bin dolarlık bir imza bonusu ve 733.000 dolarlık bir üst sınır ücreti ile yaklaşık 3.77 milyon dolara geliyor. Oladokun’un sayıları genel olarak daha küçük, yaklaşık 90.000 $ bonus ve maksimum 727.000 $ ile yaklaşık 3.75 milyon $ değerinde bir anlaşma.

Dar bir uç olarak listelenen ve merkez numaraya bağlı olan Heyward, 83 sayısını yakalar, ancak muhtemelen Steelers saldırısı boyunca çok fazla şapka takacaktır. Ayrıca özel ekiplerde rol alması gerekecek. FB Derek Watt ile rekabet edecek olsa da, takım, tıpkı yıllar önce Will Johnson ve Roosevelt Nix ile yaptıkları gibi, yıla başlamak için her ikisini de 53 kişilik kadroda tutacak.

Robinson, bir yıl boyunca Ole Miss ile LB sol bekinde oynayan ve toplamda 91 maça çıkan eski bir RB sağ bek oyuncusu. Yokuş aşağı oyuncu, kapsama alanında daha rahat olmalı. Ve Heyward gibi, Danny Smith’i kadroyu oluşturmaya ikna etmesi gerekecek.

Oladokun ikinci QB taslağıydı. Güney Florida ve Samford’da oynadıktan sonra, geçen sezon Güney Dakota Eyaletinde sona erdi ve takımı Montana Eyaletine düşmeden önce bir playoff’a götürdü. İyi bir kolu ve hareketliliği var ve listede 4. olarak kampa girecek.

READ  Canlı Ulusal Şampiyona: KS vs Kuzey Carolina, bahşiş zamanı, analiz ve güncellemeler

Pickens dahil ve takım yedi seçiminden dördünü imzaladı. Henüz imzalanmayan üç isim ise birinci tur QB Kenny Pickett, üçüncü tur DL DeMarvin Leal ve dördüncü tur WR Calvin Austin III.