Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Steve Harvey, hayranlarından bu komik komedyenin adını vermelerini isteyen tweet için özür diledi

Steve Harvey, hayranlarından bu komik komedyenin adını vermelerini isteyen tweet için özür diledi

Steve Harvey

Daha az popüler olan tweet için özür dilerim

Birisi konserve ediliyor

Steve Harvey Hayranlar hangi komedyenin en kötü olduğunu düşündüklerini sordular ve öyle görünüyor ki haber adamın kulağına gitti… çünkü o özür diliyordu.

Kıdemli komedyen sunucu ve çok yönlü oyuncu, Cuma günü, kişisel hesabından gönderilen son bir tweet’e atıfta bulunarak kendisini doğadayken gösteren kişisel bir videoyla internete girdi. Basit bir soru soruldu: “Hiç komik bulmadığınız bir komedyen mi?”

Steve, hesaplarını resmi sosyal medya çalışanlarının yönettiğini söylüyor ve bunu paylaşanın kendisi olmadığı konusunda ısrar ediyor… ve tweet’in tamamen olumsuz ve aşağılık olduğundan yakınmaya devam ediyor.

İnsanların ne tür isimlere yanıt verdiği belli değil… ancak Steve’in ekibinin niyetini netleştirmesi gerektiğini hissetmesi, X’e biraz dikkat çektiğini gösteriyor.

Silinen tweet’in ekran görüntüsü, en az bir milyon kez görüntülendiğini gösteriyor, yani insanlar onu kesinlikle gördü.

Ancak Steve, yöneticilerinden aldığı açıklamanın onların sadece biraz olaya dahil olmaya çalıştıkları yönünde olduğunu söylüyor… ancak şimdi yeni bir işe ihtiyaçları olacağını da ekliyor.

Özür diliyorsun… ve o da açıkça tüm olanlardan dolayı üzgün. Hareket geri teptiğinde. 😅READ  She-Hulk yıldızı Pretty Pretty, Hollywood Reporter'daki görünüşünü eleştiriyor