Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Stranger Things 4, 1 milyar izlenme saatine ulaşan ikinci Netflix dizisi oldu

Stranger Things 4, 1 milyar izlenme saatine ulaşan ikinci Netflix dizisi oldu

Yabancı Şeyler 4Hit şovun en yeni sezonu, Netflix’in ikinci şovu oldu 1 milyar saatin üzerinde izlenme. Sezonun ilk bölümü 27 Mayıs’ta düştüğünden beri izleyiciler, geçen hafta sonu 301 milyon saati de dahil olmak üzere sezonun dokuz bölümünü izlemek için toplam 1,15 milyar saat harcadı. hangi yapar Yabancı Şeyler 4 Netflix’te şimdiye kadar en çok izlenen ikinci sezon, bir sonraki kalamar oyunu Şirket, bu hafta sonu 93 farklı ülkede Netflix’te ilk 10’da olduğunu söylüyor. Şov şu anda o kadar popüler ki eski sezonları bile artırıyor: dördü de Tuhaf şeyler Sezonlar, hafta sonu boyunca en çok izlenen altı Netflix şovundaydı, sadece Şemsiye Akademisi sürdürebilmek.

Netflix görüntüleme metrikleri Sistemin garip ve kafa karıştırıcı olduğu biliniyor. Hizmet, bir dizinin yayınlanmasından sonraki ilk 28 gün içinde ne kadar izlendiğini takip eder, ancak bu sayılar bölümlerin nasıl yayınlandığına, ne kadar sürdüğüne ve bir dizi başka faktöre bağlı olarak büyük ölçüde değişir.

Stranger Things 4, Netflix’in tüm zamanların en çok izlenen listelerinin zirvesine tırmandı – ancak yalnızca İngilizce şovlar için.
Fotoğraf: Netflix

Eğer bir şey varsa, bununla tartışabilirsin Tuhaf şeyler“Başarı sadece onun ne kadar büyük olduğunu doğrular.” kalamar oyunu gerçekten: Yabancı Şeyler 4 saatten daha uzun kalamar oyunu Arkasında bir aylık pazarlama stratejisi var ve kalamar oyunu Hala atıyor 1.65 milyar izlenme saati ile. Tuhaf şeyler Yine de yakalanabilir; Netflix’in sayıları artık ilk bölüm grubunu saymayacak, ancak son iki bölümün izleme saatlerini yakalamak için hala birkaç haftası var. Bu bölümler aynı zamanda uzun metrajlı filmler gibidir ve bu da diziye başrolde daha iyi bir şans verir. (Dediğim gibi, benzetme kafa karıştırıcı.)

Bu nedenle, şu anki sezonun büyük bir güvenle söylemekten başka ayrıntılara çok fazla okumamalısınız. Tuhaf şeyler çok popüler. O da çok iyi, gelecek sezonu tamamlamaya hazırlanıyor. Netflix’in son yıllarda umutsuzca inşa etmeye çalıştığı türden kalıcı bir franchise, bu yüzden şirketin Indiana, Hawkins’te neler olup bittiğiyle ilgilenmesini sağlamak için şirketin her şeyi yapmaya devam etmesini beklemelisiniz.

Yani sadece varsayabilirsin Yabancı Şeyler 5 Çok büyük olacak.

READ  Anne Heck'in oğlu annesinin yasını tutuyor: 'Parlak bir ışığı kaybettik'