Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Şu ana kadar hiç kimse Destiny 2’nin son formunu geçemedi ve şu ana kadarki en uzun form oldu (güncelleme: birisi yendi)

Şu ana kadar hiç kimse Destiny 2’nin son formunu geçemedi ve şu ana kadarki en uzun form oldu (güncelleme: birisi yendi)

güncellemek için: Bir takım baskını yayın dışında yendiğini iddia etti. Parabellum ve bilinmeyen bir grup. Bungie doğruladı.

Orijinal makale şöyle:

Herkese günaydın, hayır, Destiny 2’de henüz hiç kimse Last Wish baskınını yenemedi, Salvation’s Edge, The Last Wish’i geride bırakarak 18 saatten fazla süren dünyanın en uzun ilk denemesi oldu.

Tanığa karşı son savaşta topluluk efsaneleri de dahil olmak üzere birkaç takım var: Veri, Saltigrippo Ve Profesyonel tenisçiler. Ancak sorun şu ki, bu takımların hepsi kazanan taraf olmak konusunda o kadar kararlılar ki, stratejilerini birbirlerinden korumak için ellerinden geleni yapmışlar.

Dünkü sekiz saatlik dördüncü hesaplaşma, bu takımların mikrofonlarını susturmasına ve ekranlarının güçlendirme ve güçlendirmeleri içeren kısımlarını bulanıklaştırmasına neden olurken, en iyi takımların tümü artık tamamen karartma moduna geçti. ATP hareketsiz bir görüntü görüntüler. Dato’nun sadece kendisine ait bir kamerası var ve ekrana bakıyor. Saltegreppo bir süredir gerçek dövüşü sessizce yayınlıyor, ancak artık hava karardı. Artık bir boss dövüşünde gördüğümüz en yakın şey, renkli ışıkların Dato’nun yüzündeki yansımasıdır.

Anladım Neden bu olur. Bu ekipler, Destiny tarihindeki en önemli ve zorlu baskını ilk tamamlayanlar olmayı umutsuzca istiyor. Ancak bunun heyecan verici bir topluluk etkinliği olması artık öyle değil. Ayrıca çevrimdışı olmaları da mümkün, çünkü en iyi ihtimalle bazı savaş seslerini duyabiliyoruz. Çoğu zaman o bile değil.

Bununla ilgili “kuralların” uygulanmasına yönelik bir çağrı olmuştur, ancak bu büyük ölçüde uygulanamaz olacaktır çünkü bu, baskını yenmeye çalışan herkesi baskını yayınlamaya zorlayacaktır ve özel olarak oynayabileceğiniz ve bu şekilde kazanabileceğiniz durum her zaman olmuştur. Bu, hiç kimsenin denemekten dışlanmadığı anlamına gelir. Burada cevabın ne olduğundan emin değilim.

Baskının kendisine gelince, çoğu kişi onu Destiny’deki en iyi baskın olarak tanımladı. İlk karşılaşma, 100.000 izleyici çeken, başlangıçta en çok izlenen yayın ekibi Aztecross da dahil olmak üzere birçok takım için uzun zaman aldı, ancak dört bulmaca odası tüm takımları sekiz saat boyunca hayrete düşürdü ve çoğu hala orada. Bütün bu sessizlik göz önüne alındığında, bu mekanizmaların nasıl çalıştığına dair hiçbir fikrim yok.

Şimdi, patronla birlikte, her şey kararmadan önce, bir şey yapmazsanız Tanık’ın ölüm büyüsü yaptığı çok hızlı bir Instagram silme mekanizması var gibi görünüyor. Dato’nun ekibinin DPS’nin nasıl kullanılacağını çözmüş olabileceğini duydum ama bunun doğru olup olmadığından emin değilim. eğer Son yaklaşıyor olabilir, ancak 18 saat sonra bu adamlar ellerinden geldiğince uyumuyor, düşünmüyor ve oynamıyorlar. Tamamlanmasının 24 saatten fazla sürdüğüne baktığımızda bunu daha önce bazı takımlarda görmüştük ama evet, dünyadaki birincilik açısından bu artık en uzun olanı. Bir noktada Bungie’nin oyuncu sağlığı konusunda endişelenmeye başlayıp başlamayacağını merak ediyorum. Bu finalist takımların hiçbiri ne olursa olsun durmayacak, sonuçta.

Bunun nasıl olduğu konusunda karışık hislerim var. Uzunluk ve zorluk harika ve baskına her zaman uygun görünüyor. Ancak en iyi takımların izleme deneyimi artık o kadar da iyi olmayan bir seviyeden neredeyse dayanılmaz bir seviyeye ulaştı ve buna rağmen 70.000 kişi Dato’nun yüzünü izlemek için oturuyor. Neredeyse pek çok ilkin ardından son baskın yarışını kazanan Datto, Destiny tarihindeki en iyi hikayelerden biri olacaktı. Keşke görebilseydik.

güncellemek için: Bir takım baskını yayın dışında yendiğini iddia etti. Parabellum ve bilinmeyen bir grup. Bungie doğruladı.

Beni takip et Twitter’dan, İş Parçacığı, Youtube, Ve instagram.

Bilim kurgu romanlarımı al Kahraman Katil Serisi Ve Dünya üçlemesi.

READ  Xbox Cloud Gaming, fare ve klavye desteği ve gecikme iyileştirmeleri alıyor