Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sushmita Sen’in cevabı, trollerin ona “altın arayıcısı” demesinden sonra bir mücevher: Tribune India

Sushmita Sen’in cevabı, trollerin ona “altın arayıcısı” demesinden sonra bir mücevher: Tribune India


PTI

Bombay, 17 Temmuz

Bollywood yıldızı Sushmita Sen Pazar günü yaptığı açıklamada, birçok anonim arkadaşının ve tanıdığının kişisel hayatı hakkında yorum yaptığını gördükten sonra, trolleri bir kez daha alkışladıktan sonra, ilişkilerinden eski IPL başkanı Lalit Modi’yi sorumlu tuttuktan sonra ona ‘altın avcısı’ dediklerini söyledi.

Pırlanta sevgisini uzun süredir dile getiren eski Kainat Güzeli, “altından daha derine indiklerini” söyledi.

“Kişiliklerine göre aydın denilenler… Cahil insanlar ucuz ve bazen komik dedikodular yaparlar. Hiç tanımadığım arkadaşlarım ve daha önce hiç tanışmadığım tanıdıklarım… hepsi benim hayatım ve kişiliğim hakkındaki harika fikirlerini ve derin bilgilerini paylaşıyorlar… “altın arayıcısı”ndan sonuna kadar para kazanma!!! Ah şu dahiler!!!

Sen, bir Instagram gönderisinde, “Altından daha derine inerim… ve her zaman (ünlü olarak) elmasları tercih etmişimdir! Ve evet, onları hala kendim satın alıyorum!!! (aynen)” yazdı.

Londra merkezli Hindistan Premier Ligi’nin kurucusu Lalit Modi, ‘Arya’ yıldızı ile ilişkisi hakkında attığı bir tweet ile sosyal medyada olay yarattı. Sen’i “en iyi yarısı” olarak nitelendirdi ve ilişkinin “yeni bir hayatın yeni bir başlangıcını” temsil ettiğini söyledi.

Sen, son gönderisinde, “çevremizdeki dünyanın nasıl sefil ve mutsuz hale geldiğini” görmenin yürek parçalayıcı olduğunu söyledi.

46 yaşındaki kadın, “Tamamen varlığım ve vicdanım merkezli… Doğanın tüm yarattıklarını birliği deneyimlemek için birleştirmesini seviyorum… ve bu dengeyi bozduğumuzda ne kadar bölünmüş olduğumuzu seviyorum” diye yazdı. Yüzme havuzu.

Paylaşımlarında isimlerden bahsetmeyen Şen, hayranlarına ve iyi dileklerde bulunanlara sevgi ve destekleri için teşekkür etti.

“Lütfen bilin, suşunuz gayet iyi..çünkü hiçbir zaman onaylanma ve kısacık alkışlarla yaşamadım. Ben güneşim… varlığımın ve vicdanımın merkezinde!! Sizleri seviyorum!!! ( sic)” diye ekledi.

56 yaşındaki Lalit Modi’nin bu hafta başında tweet’i yayınlamasının ardından, onun ve Sen’in evliliğiyle ilgili spekülasyonlar sosyal medyada dolaşmaya başladı. Takip eden bir tweet’te işadamı, sadece “çıktıklarını” açıkladı.

READ  "Maymunlar Gezegeni Krallığı" filminin hasılatı 6 milyon dolardan fazlaydı

Sean Cuma günü Instagram’da iki kızı Renee ve Alyssa ile bir fotoğrafını paylaştığı için mutlu ve “evlenmemiş” bir yerde olduğunu söyledi.