Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, Londra Eras Tour Show’da Prens William ile selfie çekiyor

Taylor Swift, Londra Eras Tour Show’da Prens William ile selfie çekiyor

Prens William Swifty olabilir.

Kraliyet, 42. yaş gününü Cuma gecesi Taylor Swift’in Eras Turu’nun ilk Londra durağına George ve Charlotte çocukları ile katılarak kutladı. Daha sonra sosyal medyada pop yıldızıyla selfie çekerken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı ve şöyle yazdı: “Harika bir akşam için @taylorswift13’e teşekkür ederiz!”

Swift ayrıca, erkek arkadaşı Travis Kelce’nin de dahil olduğu buluşma ve selamlaşmadan bir selfie yayınladı. Swift, “Doğum Günün kutlu olsun M8! Londra gösterileri harika bir başlangıç ​​yaptı” diye yazdı.

Cuma gecesi gösteri Londra Wembley Stadyumu’nda düzenlenen üç gösteriden ilkiydi. Gösterinin sürpriz şarkı bölümünde Swift, Tortured Poets Departmanı’nın adını Vauxhall’daki bir bardan alan “The Black Dog” şarkısının “Come Back Be Here” ve “Maroon” ile karıştırılarak canlı olarak ilk kez sahneye çıktı. Ayrıca çeşitli “Farklı Vuruşlar” ve “Bin Parçadan Ölüm” oynadı.

Gösterinin ‘1989’ gösterimi sırasında Prens William’ın coşkuyla dans ederken ve ‘Shake It Off’ şarkısını söylerken görülmesi sosyal medyada tartışmalara yol açtı. Bir kullanıcı, “Bu, İngiltere’nin bir sonraki Kralı ve ben bunun için buradayım” diye yazdı. Eşi Kate Middleton, geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Trooping the Color etkinliğinde kanser teşhisi konulduğundan bu yana ilk kez halkın karşısına çıkmasına rağmen törende yoktu.

Katılan diğer ünlüler arasında Bridgerton yıldızı Nicola Coughlan; Halihazırda “Kabare”nin West End prodüksiyonunu yöneten Cara Delevingne; Ve Jonathan Van Ness’in çığır açan “Queer Eye”ı.

Swift, bu ayki tarihlerin ardından, Eras Turunun Avrupa ayağını tamamlamak üzere Ağustos ayında beş gösteri daha için Wembley Stadyumu’na dönecek.

READ  Prey, Hulu Rekoru kırdı, tüm film ve TV prömiyerlerinin başında geliyor - The Hollywood Reporter