Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, Tennessee Kasırga Acil Durum Fonu’na 1 milyon dolar bağışladı

Taylor Swift, Tennessee Kasırga Acil Durum Fonu’na 1 milyon dolar bağışladı

Oynar

Taylor Swift cömertliğini kalbine yakın bir yere kadar genişletiyor.

Cumartesi günü birkaç Tennessee ilçesini kasıp kavuran yıkıcı kasırgaların ardından Swift, Tennessee Acil Müdahale Fonu’na 1 milyon dolar bağışta bulundu. Orta Tennessee Topluluk Vakfı.

Topluluk vakfının CEO’su Hal Cato, Swift’in katkısını doğruladı. Kuruluş, bir felaketin tüm aşamalarında hayati önem taşıyan hizmetleri sağlayan kar amacı gütmeyen kuruluşları destekleyen bir fonu yönetmektedir: acil yardım, kısa vadeli iyileştirme ve uzun vadeli iyileştirme. Bağış yapmak isteyenler ziyaret edebilir www.cfmt.org.

Her ne kadar sık ​​sık Doğu Yakası’nda sosyalleşirken görülse de yıldıza yeni isim verildi Time Dergisi Yılın Kişisi Halen yaşadığı ve ofisinin bulunduğu Nashville ile bağlarını sürdürüyor.

Swift, gençliğinde Sumner County’deki Hendersonville Lisesi’ne gitti. Bu okul, aralarında Davidson ve Montgomery’nin de bulunduğu, en az altı kişinin ölümüne, düzinelerce kişinin yaralanmasına ve evlerin ve binaların yıkılmasına neden olan fırtınalar nedeniyle harap olan birçok okuldan biriydi.

Nashville’deki Ulusal Hava Durumu Servisi’ne göre, Montgomery County’deki Clarksville’i harap eden kasırga, 11 mil yol kat etti ve maksimum 150 mil / saat sürekli rüzgara sahipti.

Cato, Swift’in bağışının, kasırgalardan en çok etkilenen Sumner County ve çevre bölgelerdeki “acil ve uzun vadeli iyileşme ihtiyaçlarını destekleyeceğini” söyledi.

Swift’in bağışı, yeni milyarderin sessizce hayır işleriyle uğraştığı ilk sefer değil.

Daha: Resmileşti: Taylor Swift’in Eras Turu, bir milyar dolar kazanan ilk turne olarak tarih yazıyor

READ  Spider Verse ile Daniel Kaluuya Spider Punk'ın Rolünü Ekliyor - The Hollywood Reporter

Bu yılki Eras turnesi boyunca Swift, konser verdiği her ABD şehrinde gıda bankalarına önemli katkılarda bulundu.

Resmi sözcü Arizona Gıda Bankası CNN’e söyledi Swift’in bağışı, kuruluşun üye gıda bankalarına 40.000 pound taze ürün yüklü römorklar göndermesine olanak tanırken aynı zamanda açlıkla mücadele programlarına yönelik finansmanı da artırdı.

Silikon Vadisi Gıda Bankası’nın İkinci Hasadı Açıklandı Swift, Santa Clara, Kaliforniya’daki tur durağı sırasında “Santa Clara ve San Mateo ilçelerinde her ay ortalama yaklaşık 500.000 kişiyi beslemeye” yetecek kadar bağışta bulundu.

Swift’in büyük sevgisi şirket içinde de yayıldı. Ağustos ayında Eras Turu’nun sona ermesiyle şarkıcı, dansçılar, kamyon şoförleri, ses ekibi ve yemek personeli dahil olmak üzere ailesine 55 milyon dolar ikramiye verdi.

Daha: Taylor Swift cömert midir? Milyarder Eras Tour, bağışlarla ilgili eleştirileri ortadan kaldırmalı.