Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tenis hocası onu taciz etti. Spor engelleyebilir mi?

Tenis hocası onu taciz etti.  Spor engelleyebilir mi?

Pijamalarıyla otel odasının kapısının önünde durdu, Halten içeri girdiğinde dehşete kapıldı. En sevdiği film olan The Sound of Music’i izliyordu. Ne yapacağını biliyordu ve onu durdurmak için güçsüz hissetti. Ardından Cumhuriyet Savcılığı’na durumu anlattı ve davasında elleriyle deldi.

Ertesi gün, turnuva sırasında zar zor fileye top atabildim. Onu azarladı ve olanlardan uzak durmasını söyledi.

San Diego’ya kırık bir şekilde döndü. Günler sonra, Kansas City’de, uyuyamayan, yemek yiyemeyen veya ödevlerini yapamayan ve Haultain ile Portekiz’deki bir turnuva için yapacağı bir geziden korkan Jensen, ablasına koçunun kendisini taciz edip etmediğini sorduğunda evet yanıtını verdi. Sonra ablası anne babasına söyledi.

Jensen, Haultain ile antrenmanı hemen durdurdu. Ailesi, Haultain’in oyuna olan sevgisini çalmasına izin vermemek için onu oynamaya devam etmesi için teşvik etti. Ayrıntılar için ona baskı yapmadıkları için ihlallerin tam kapsamının farkında değillerdi. Bu yüzden özel olarak ilgilenerek travmayı en aza indirmeye çalıştıklarını söyledi.

Fred Jensen, kızı ve diğer çocukların güvenliği için bir şeylerin ne kadar kötü gittiğini şimdi anlıyor. İçgüdüleri ona bilinmeyen kızını korumasını, kendi sözleriyle “onu normale döndürmeye” ve “onu normale döndürmeye” çalışmasını ve onu cinsel saldırıdan kurtulan pek çok kişiye yapılan suçlama ve tacizden kurtarmasını söylüyordu. Bu, kızının ihtiyaç duyduğu şeyin tam tersiydi; ifşa, polisin müdahalesi ve nihayetinde adaletti.

“Yırtıcılar böyle bir şeyin peşinden gitmemenize güveniyor,” dedi.

Ancak, 2010 yazında, Jensen öğretmene bu ikisinin ona ne yaptığını anlattı. Öğretmen bunu polise bildirmek zorunda kaldı ve o da bildirdi.

Jensen şimdi Haultain’ın temelde beyninin yıkandığını ve istediğini elde etmede pek çok yırtıcı hayvan gibi çok iyi olduğunu fark ediyor.