Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tennessee Gönüllüleri, tutuklanmasının ardından futbolcu William Mohan’ı tutukladı

Tennessee Gönüllüleri, tutuklanmasının ardından futbolcu William Mohan'ı tutukladı

Tennessee Gönüllüleri Geri Döndü William Mohan Okul Salı günü yaptığı açıklamada, Pazar günü yerel bir ağır saldırı suçundan tutuklandıktan sonra süresiz olarak askıya alındığını duyurdu.

Tennessee Eyaleti Atletizm Departmanı sözcüsü yaptığı açıklamada, “Öğrenci futbolcu William Mohan’ın tutuklandığından haberdarız” dedi. “Hemen tüm takım aktivitelerinden süresiz olarak uzaklaştırıldı.”

Bir Knoxville Polis Departmanı raporuna göre, memurlar Cumartesi günü yerel kargaşaya müdahale etti ve memurlar geldiğinde Mohan olay yerinden çoktan ayrılmıştı. Kadın, memurlara Mohan’ı aradığını söyledi, ancak o geldiğinde onun sarhoş olduğunu anladı. Memurlara, oda arkadaşlarını uyandırmamak için Mohan’ı odasına itmeye çalıştığını ve Mohan’ın onunla cinsel ilişki başlatmaya çalıştığını söyledi. Memurlara, Mohan’ın ilerlemelerini reddettiğinde kendisine karşı saldırgan olduğunu söyler.

Raporda kadın, Mohan’ın bir elini yüzünü çekmek için diğer elini de boğazından boğarak kendisine doğru çekmek için kullandığını belirtti. Kadın polise çığlık attığını ve Mohan’ın elinden kurtulduğunu, masasındaki ütüyü almak için yataktan kalktığını ve Mohan’ın gitmesini istediğini söyledi. Mohan’ın yatağında durduğunu ve ayrılmayı reddettiğini, bu sırada mutfağa gidip bir bıçak aldığını söyledi.

Yatak odasına bıçakla tekrar girdiğinde polise söyledi, Mohan’dan tekrar çıkmasını istedi. Bir eliyle onu boğazından tuttuğunu ve diğeriyle bıçağı aldığını söyledi. Oda arkadaşının yatak odasına gittiğini ve Mohan’dan gitmesini istediğini söyledi.

Raporda, Mohan’ın sonunda eşyalarını toplayıp gittiği, ancak kısa bir süre sonra kapıyı çalıp kurbanın adını seslenmeye başladığı belirtildi. Kurban, Mohan’ı daireye geri getirdiğini ve kanepede kendinden geçtiğini söyledi. Polise, eve teslimat bulmak için Mohan’ın telefonundaki numaraları aramaya başladığını söyledi.

Mohan için tutuklama emri çıkarıldı ve polis ertesi gün onu tutukladı. 16 Eylül’de ön duruşma yapılacak.

Kırmızı gömlekli ikinci sınıf öğrencisi Mohan, geçen sezon ağırlıklı olarak özel takımlarda oynadı ve yedek bek. 2021 sezonundan önce Michigan’dan Tennessee Eyaletine taşındı.

READ  New York Yankees, Harrison Bader'ı Satın Aldı, Jordan Montgomery'yi St. Louis Cardinals'e Gönderdi