Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Terajabadara Sami Teaser: Palaya Hayranlarının İsyanı!

Terajabadara Sami Teaser: Palaya Hayranlarının İsyanı!

Kahraman Raj Tharun uzun zamandır hit olmadı ve AS Ravikumar Chowdhary’nin yönettiği yeni filmi Tiragabadara Saami’ye büyük umutlar bağlıyor.

Film vizyona girmeye hazırlanıyor. Bu nedenle ekip, promosyonlarda oyunu bir üst seviyeye taşıdı ve bugün bir teaser yayınladı.

Teaser’a göre Raj Tharun, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak isteyen yumuşak dilli bir kişidir. Kendi tipi olmayan bir kıza aşık olur.

Hayatındaki iki kadın (kız arkadaşı ve annesi) yaklaşımında kusur bulduğunda isyan eder. Şiddet içermeyen bir adam şiddete başvurur, bu da işleri ilginç kılar.

Teaser aşk, dram ve aksiyon unsurlarıyla dolu. Eğlendirici yapımlarıyla tanınan Ravikumar Chowdhury, aile izleyicilerinin yanı sıra kitleleri de tatmin edecek bir film yarattı. Yönetmen, kahramanı bir Balayya hayranı olarak tasvir etti ve Hero’nun Jai Balayya sloganıyla biten teaser, Balayya hayranlarının tüylerini diken diken edecek.

Raj Tharun resmi kıyafetlerle sınıfın avatarı olarak göründü. İyi adam rolünde ikna edici görünüyordu. Malvi Malhotra asi bir kız rolünü, Manara Chopra ise vampir karakterini canlandırdı. Kötü adam Makrand Deshpande’dir.

Fragman, farklı izleyici kesimlerini çekmek için gereken tüm bileşenlere sahip olduğundan umut verici görünüyor.

Filmin yapımcılığını Suraksh Entertainment’tan Malkapuram Shivakumar üstlenirken, müziğin müziklerini JB, görüntü yönetmenliğini ise Jawahar Reddy MN üstleniyor.

Bu yazı en son 28 Ağu 2023 10:42’de değiştirildi

READ  Thomas Kingston: Kraliyet Ailesi üyeleri, damadı Kent Prensi Michael'ın yasını tutuyor