Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Terra LUNA ölümden döndüğü için Bitcoin fiyatı 29 bin doları durduruyor

Terra LUNA ölümden döndüğü için Bitcoin fiyatı 29 bin doları durduruyor

Bitcoin (BTCBTC/USD yukarı veya aşağı oynaklık teklif etmeyi reddettiği için analistler 28 Mayıs’ta başka bir hayal kırıklığı günüyle karşı karşıya kaldılar.

BTC/USD 1 günlük mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: TradingView

İstediğimiz sınıf değil.

den bilgi Cointelegraph Markets Pro Ve Ticaret Görünümü Hafta sonu boyunca dar bir kısa vadeli aralıkta sıkışmış en büyük kripto para birimini gösterdi.

Önceki tahminler Destek seviyeleri, 27 Mayıs’taki Wall Street ticaret seansında beklenenden daha derin bir düzeltmeden kaçınmayı başardı, ancak yorumcular yeni sinyaller aradığı için yukarı yönlü sıçrama da benzer şekilde yoktu.

Popüler Crypto Tony ticaret hesabı tarafından kısmen özetlenen, “Kısa direnç ve biri kırılana kadar uzun destek. Aralıklarda basit tutun çünkü trendlerin devam etmesi veya tersine çevrilmesi için likidite oluşturmak için oradalar” Son tweet.

Diğerleri, hafta sonunda sona eren hisse senetlerine kıyasla Bitcoin’in göreceli düşük performansına odaklandı. S&P 500 27 Mayıs’ta %2,47, Nasdaq Bileşik ise %3,33 arttı.

Bitcoin’den farklı olarak, borsalar ABD Doları’nın gücünde devam eden düşüş trendinden en iyi şekilde yararlanıyor.

ABD Dolar Endeksi (DXY), gün içinde 105’te gördüğü en yüksek seviye olan 101,6 yakınında işlem görüyor. doruk noktasını temsil eder En son 2002 sonlarında görüldü.

Analist Matthew Hyland, endeksin tersine dönmesinin, yılın başından bu yana genel yükseliş eğilimine meydan okuduğu anlamına geldiğini kaydetti.

Do Kwon, LUNA’nın yeniden doğuşunu onayladı

Altcoinlerde, tartışmalı Blockchain protokolü Terra’nın yeniden canlanması, düşük performansla karşılandı.

READ  Ayı piyasası, Z Kuşağına "korku ve belirsizlik" getirdi. Nasıl başa çıkıyorlar.

İlişkili: Terra 2.0 Revival Plan, airdroplar, listeler, geri alımlar ve yakmalarla değiştirildi

Kurucu ortak Terra Do Kwon, o gün yeni şirket içi token ana ağı LUNA’nın lansmanını doğruladı.

aynı zamanda, Endişe yükseliyordu Diğer büyük kripto para projeleriyle karşılaştırıldığında, özellikle bir haftadan kısa sürede 0,80 dolardan yaklaşık 0,50 dolara düşmeyi başaran Celsius (CEL).

1 saatlik CEL/USD (FTX) mum grafiği. Kaynak: TradingView

Varlığı boyunca şüphe uyandıran Project Hex (HEX), aynı kaderi yaşadı ve bir hafta önce sadece 0.11 dolardan 0.05 doların altına düştü.

Bununla birlikte, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi, Bitcoin’in 24 saat içindeki düşük volatilite davranışını yalnızca Dogecoin ile kopyaladı (köpek) Göze çarpan bir hareket görerek, bu sefer 0,08 ABD dolarını geri almak için yukarı doğru.

DOGE/USD 1 saatlik mum grafiği (Binance). Kaynak: TradingView

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve alım satım hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.