Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘The Rachael Ray Show’ 17 sezonun ardından iptal edildi – Son Başvuru Tarihi

ÖzelUlusal olarak yayınlanmış CBS Media Ventures gündüz sohbet programı rachael ray Mevcut 17. sezonundan sonra orijinal üretimin sona ermesiyle sona erecek.

Televizyonda 20 yılı aşkın süredir çalışıyorum, gündüz televizyonunda harika bir 17 sezon geçirdim. RachelRay, Deadline’a yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ancak, yayıncılık kariyerimde bir sonraki heyecan verici bölüme geçme zamanının geldiğine karar verdim.”

Giderek zorlaşan gün paylaşımı ortamında sismik değişikliklerin olduğu bir yıl oldu. Phil, Yargıç Mathis Ve Halk Mahkemesi Ayrıca bu sezon koşularını ve aktivist arkadaşları bitirmeye hazırlanıyorlar. Ellen DeGeneres Gösterisi, Wendy Williams Gösterisi, Maury, Dr. Oz Yanına Gerçek Son 12 ay içinde sona eriyor. dağıtan CBS Television Distribution, rachael ray ayrıca arkasında Dr. ve geçen yıl sona eren diğer iki ortak program, doktorlar Ve Günlük Posta TV.

En son iptal haberi aynı gün geliyor Son tarih, Ray’in Intensive Content ile yeni bir yapım şirketi olan Free Food Studios’u kurmak için iş birliği yaptığını bildirdi.

Ray, “Tutkum, bir talk-show formatındaki prodüksiyon ve promosyon modelinden geleneksel dağıtım kurallarının yükümlü olmadığı bir platforma dönüştü. Bu nedenle, tüm enerjimi yakın zamanda duyurulan prodüksiyon kolumuz Free Food Studios’a harcamayı dört gözle bekliyorum” dedi. Hepinize teşekkür ederim.” Rachel Gündüz programı ortakları, çalışanları, üyeleri ve hep birlikte geçirdiğimiz muhteşem yıllar.”

Ray’in ev sahipliğinde, Rachel Ray’in mutfak becerilerinin yanı sıra ünlülerle röportajlar, sağlık ve yaşam tarzı uzmanlarından tavsiyeler, makyaj bölümleri ve müzik performansları içeriyor. İlk olarak Eylül 2006’da yayınlandı, 2006-2007 sezonunda lanse edilen 1 numaralı sendikasyon kaseti olarak ilk sezonunu tamamladı. 17 yıl boyunca, Rachel 37 Gündüz Emmy’sine aday gösterildi ve üç kez En İyi Konuşma Şovunu kazandı.

READ  Julian Sands: Kardeş, sonsuza dek gitmiş olmasından korkuyor çünkü yetkililer onun bulunduğu yere dair "hiçbir kanıta" sahip değiller

rachael ray Pandemi sırasında çekime devam eden ilk eğlence programlarından biriydi ve Ray, şovu New York’un dışındaki evinde, müzisyen kocası John Cusimano ile erkek arkadaşı olarak sunuyor. İkili, 2020 yazında evleri yandığında manşetlere çıktı; Ray, mülkteki misafirhaneye taşınırken şovdaki yangın hakkında konuştu. Ana konut o zamandan beri yeniden inşa edildi.

“Rachel 17 yıl önce şovunu ilk başlattığında, gündüz alanında oyunun kurallarını değiştiren biriydi. Yemek pişirmeyi izleyiciler için erişilebilir hale getirdi, izleyicilere hayatlarını nasıl iyileştireceklerine dair basit çözümler öğretti ve ünlü konukların harika hikayelerini ortaya çıkardı” dedi. CBS Media Ventures başkanı Steve Locaccio, ayakları yere basan tavrıyla.” “Rachel ve ekibiyle bunca yıldır böylesine başarılı bir program hazırladığımız için gurur duyuyoruz. Her gün canlı yayında Rachel’ı özleyeceğiz ama her zaman ailenin bir parçası olacağız.”

rachael ray CBS Media Ventures, Harpo Productions, Scripps Networks ve Watch Entertainment tarafından ortaklaşa dağıtılır ve üretilir. Janet Annino yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

CBS Media Ventures için gündüz konuşmacısı Drew Barrymore GösterisiYakın zamanda yenilenmiş. Şirket ile başarı elde etti Yargıç Judy Güçlü eleştiriler alan Kütüphane, eski kütüphanede de aynısını yapmaya çalışıyordu. Dr. Yüzükler pazarlanıyor.