Mayıs 30, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tigers’ın Austin Meadows’u akıl sağlığına odaklanmak için yine takımdan ayrılıyor

Austin Meadow, bahar eğitiminde çantalarını açtı. Zor bir yılın ardından dengeye dönüş olan bir sezon dışında, dolabının önünde daha güçlü ve daha taze görünüyordu. Sesinde bir iyimserlik tonu duyabilirsiniz.

Meadows kendine dönmek, sahaya çıkmak ve 2019’da All-Star Maçına geri dönen adam gibi oynamak istiyordu. Geçtiğimiz yaz, iyi belgelenmiş bir dizi sakatlık ve hastalıktan sonra Meadows beyzboldan uzaklaştı. akıl sağlığına odaklanmak için.

Meadows Şubat ayında “Zihinsel ve fiziksel olarak yaşadığım her şeyi yaşadıktan sonra ondan çok şey öğrendim, ondan çok şey öğrendim” dedi. “Oraya geri dönüp öğrendiklerimi alıp yeniden kendim olacağım için heyecanlıyım.”

Meadows, akıl sağlığı ve büyüme yolculuğu hakkında karşılaştırmalı olarak konuştu. Bir terapist ekibinin varlığından bahsetti. Kızının sezon dışı doğumu hakkında çılgınca konuşuyordu. Bahar antrenmanlarında küçük kardeşi Parker ile aynı sahada oynarken gülüp eğleniyordu. Geçen yılın zorluklarının geride kaldığını düşünmek kolaydı.

Ancak gerçek hayatta işler her zaman bu kadar basit değildir.

Meadows bu baharda “Devam eden bir çalışma” dedi. “Başından bir şey geçen herkesin bunu söyleyeceğini düşünüyorum. Belirli şeyleri öğrenmeme ve ortaya çıkabilecek belirli durumlarla nasıl başa çıkacağımı öğrenmeme yardımcı olan insanlardan oluşan iyi bir ekibim var.”

Organizatör, zihinsel sağlığına odaklanmak için Cumartesi günü Tigers’tan tekrar ayrıldı. Cumartesi öğleden sonra Tigers’ın kadrosundaydı ancak maç saatinden bir saatten az bir süre önce çizildi. Kaplanlar endişeyle onu resmi olarak 10 günlük yaralılar listesine aldı.

Takımın beyzbol operasyonları başkanı Scott Harris şu açıklamayı yaptı:

“Tigers, Austin’in takımdan ayrılma ve akıl sağlığına öncelik verme kararını tamamen destekliyor. Bir organizasyon olarak, akıl sağlığı kaynakları sağlamak ve onları yok etmek için birçok adım attık ve oyuncularımızın zihinsel ve zihinsel sorunları ele almasına yardımcı olmak için daha fazlasını yapacağız.” günlük olarak karşılaştıkları fiziksel zorluklar. Austin’i bu zorluklarla doğrudan yüzleştiği için alkışlıyoruz ve taraftarlarımızdan sahaya çıktığı yolculuğunun her adımında onu desteklemek için bize katılmalarını istiyoruz.”

READ  ACC Yeniden Düzenlenmesinden Şikayetçi Olmak: 7 Okul Hak Vermeyi Düşünüyor. Ama gidebilirler mi?

Cumartesi günkü oyun menajeri AJ Hinch’in ardından Meadows’ta basın toplantısına kendi sözleriyle başladı, ancak durumla ilgili başka soruları yanıtlamayı reddetti.

Hinch, “Onu düşünüyoruz, onu tamamen destekliyoruz ve daha iyi zamanlar geçirmesini umuyoruz” dedi. “(Harris’in) açıklamasıyla birlikte bu noktada paylaşmak istediğimiz tek şey bu.”

Tigers, kadrodaki Meadows’u, Cuma gecesi Omaha’da Toledo’da üçlük için 4’e 3 yapan dış saha oyuncusu Akil Badu ile değiştirdi. Baddoo, maçtan kısa bir süre sonra muhtemelen büyük liglere çağrılacağını öğrendiğini söyledi.

Baddoo, “Bana Detroit’e geleceğimi söylediler, ben de sadece hazır olmak için aramayı bekliyorum,” dedi.

Baddoo sabah 4:30’da kalkıp Omaha’dan uçağa bindiğini, sabah 7:30’da Detroit’e vardığını ve Comerica Park’a gitmeden önce Ohio sınırını geçip eşyalarını alması gerektiğini söyledi.

Meadows’un Cumartesi öğleden sonra yayınlanan orijinal Tigers dizisine neden dahil olduğu belli değil.

Hinch, “Aqil buraya oyun için geldi” dedi. “Şimdi Austin’in durumu hakkında konuşmak istemiyorum. Akil buraya maç için geldi ve belli ki kadrodaydı.”

Kaplanlar, geçen yıl boyunca her açıdan Meadows’u destekledi. Organizasyondaki oyunculara daha iyi akıl sağlığı kaynakları getirmek için çalışıyorlar.

Meadows, 2022 sezonundan önce Rays’ten takas yoluyla satın alındıktan sonra, geçen sezon Tigers ile sadece 36 maç oynadı.

Bahar eğitiminde Hinch, “Onunla çok gurur duyuyorum” dedi. “Son 12 aydaki deneyimleriyle ne kadar ileriye dönük olduğunu söyleyip duruyorum… Onu desteklemek için buradayız. Onun ve tüm oyuncularımız için gerçekten iyi bir destek sistemi kuracağız. Yolculuğu benzersizdi ve bunu çok iyi idare etti.”

Meadows’un ne kadar süre uzak kalacağını bilmesek de, sporcuların da hepimiz gibi insan olduğuna dair bir hatırlatma daha alıyoruz.

Tigers avcısı Jake Rogers, “Onu her zaman destekliyoruz ve burada bizimle olmasını istiyoruz” dedi. “Bu onun için sinir bozucu ve bize ihtiyacı olduğunda onun yanında olacağız.”

READ  MLB: Pazartesi sonuna kadar anlaşma olmazsa sezon kısaltılacak

(Üstteki fotoğraf: Katelyn Mulcahy/Getty Images)