Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türkiye’de Türk Telekom ve ZTE ortaklaşa IPTV/OTT platformunu başlattı

Mobil İnternet için önemli bir uluslararası telekomünikasyon, kurumsal ve tüketici teknolojisi çözümleri sağlayıcısı olan ZTE Corporation (0763.HK / 000063.SZ) ve Türkiye’nin en büyük sabit hat operatörlerinden biri olan Türk Telekom, bir ticari dev oluşturdu. Türkiye’de IPTV/OTT platformu.

Mevcut ağdaki geleneksel platformu değiştirmek için ZTE, yaklaşık bir milyon set üstü kutunun (STB) geçişini, 10’dan fazla üçüncü taraf satıcıyla entegrasyonu ve 10’dan fazla terminal ve 1’den fazla terminalin sağlanmasını başarıyla tamamladı. . 000 özelleştirilmiş işlev. Yeni platform, entegre bir video platformu mimarisini benimser ve kullanıcılara yepyeni görüntüleme deneyimleri sunarak sorunsuz evrimi destekler.

Türk Telekom, son yıllarda 10 milyonu aşkın abonesine daha fazla fonksiyon ve çeşitli video içeriği sunmayı hedeflemiştir. Bu hedefe ulaşmak için hem IPTV hem de OTT’yi entegre eden yeni bir video platformu oluşturmak için ZTE ile ortaklık kurdu. Harika UI tasarımı, harika işlevsellik, tutarlı düzen ve çoklu TV hizmeti görünümleri ile bu platform, kullanıcılara harika görüntüleme deneyimleri sağlayabilir. Ayrıca, Android TV STB, Smart TV, iOS/Android mobil cihazlar ve PC dahil olmak üzere 10’dan fazla terminale erişim sağlar. Farklı durumlarda kullanıcıların ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılayacaktır.

Bakım açısından ZTE, bakım görevini büyük ölçüde basitleştiren özelleştirilmiş kesme araçları ve sürekli yükseltme sistemi ve çeşitli ekran bakım araçları sunar. Ayrıca ZTE, Google ekosistemini tanıtırken büyük veri analizi ve işleme, satış promosyon stratejileri, akıllı reklam yönetimi, akıllı arama ve akıllı öneri gibi birçok mükemmel hizmet sunar. Tüm bunların müşterilere daha fazla katma değerli hizmet senaryoları ve daha esnek operasyonel yaklaşımlar getirmesi bekleniyor.

Şu anda Türk Telekom’un tüm aboneleri ZTE’nin yeni platformuna geçmiş durumda. Endüstri lideri bir multimedya video ürünleri sağlayıcısı olarak ZTE, dünya çapında 40’tan fazla ülkede 120’den fazla iş vakasından 200 milyon kullanıcıya hizmet vermektedir.

READ  İtalya'da helikopter kazasında hayatını kaybeden Türklerin son fotoğrafı yayınlandı.

İleriye dönük olarak, ZTE, kullanıcılara daha iyi görüntüleme deneyimleri sunarak ve sektördeki yeni uygulamaları keşfederek, büyük video ürünlerinin teknolojik evrimine ve hizmet inovasyonuna bağlı kalmaya devam edecektir.