Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türkiye’den Gazze’ye 11 uçak yardımı, 2 gemi gönderildi

Türkiye’den Gazze’ye 11 uçak yardımı, 2 gemi gönderildi

Türk Kızılay’ın geleneksel hale gelen ve bu Yıl 3’üncüsü düzenlenen “Kırmızı Yelek Ulusarasları Gönüllülük Ödülleri”ni İzlen’reni, .

Törende ve Afet gibi zor durumlarda gönüllülükleriyle öne çıkan kişiler, örnek genç gönüllüler oluyor ve onlara ilham veriyor.

Ödül törenine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türk Kızılay Genel Başkanı Yılmaz, “Gönüllüler” sistemine 370 bin gönüllünün kaydedildiğini söyledi.

Yılmaz, gönüllülerin herhangi bir faaliyete çağrıldığında yetkilerinden vazgeçerek destek verdiklerini anlattı.

Bu sene “afet” temasına odaklanan Yılmaz, şöyle konuştu:

“Ülkemiz çok büyük bir kalıyor. Toparlanıyoruz. Daha da iyiyiz ınşah. Deprem döneminde 60 bin gönüllü sahada bize gyógyógyßyemcénß, oldu. dilerler, bazen lojistiğe beğimi yaptılar. Eskiden Boutun Gonullaire Adana Variorus.

“Bu suresin isinde conullular de passon sivilar ki yaralanabiliorler”

Yılmaz, İsrail’in saldırısı altında Gazze’de bulunan gönüllülerin Gazze’ye girip çıkma çalışmalarına dikkat çekti.

Filistli Kızılayı gönüllülerinin Gazze’de yardımlarını sürdürdüklerini anlatan Yılmaz, “Bu çatışmalardan önce bizim dçıçülegas yani Filistinli vatandaşın çalışanları çalışmaya devam ediyor. Hala haber alabilmiş sılıda değildi Hafta Philistin Gizalainin Bir Ambulans Bombaland.

Savaşın sivillere çok büyük zararlar verdiğinin altını çizen Yılmaz, yardım kuruluşlarının çalışanlarının, sivil toplumun ve sivil topulumun hayatını kaybettiğini söyledi.

Yılmaz, Mısır Kızılayı’na lojistik anlamında 4 personelin bulunduğunu, Türkiye’den gönderilen yardımların burada organize edildiğini kaydetti.

“Gönüllülük bugün olduğu kadar önemli ve önemli olmaya devam edecek”

Fatma Merik Yılmaz, Türk Kisile’nin Kasse Yaptıki Yardımlara Tesinerek Su Bilkileri Balasti:

“Kızılay 500 milyon lira civarında bir ığımın aldı, nakdi ığımdan bahsediyorum. İçin 100 milyona Yakın da şu ana kadar ıgımın günderil. ğişiyor panlerin özellikle turkiye afet mudahele plana’na kore kita kızmi damamen kızılaya ait

Dünyanın zor bir dönemden geçtiğini vurgulayan Yılmaz, “Maalesef bu zor dönemi sabırsızlıkla beklediğimiz zamanı göremiyoruz. Artızıkñk afezlaqa indız. Bizim insular olarak iyilik paydasında bu çok önemli. Buluşalım. Gönüllülük bugün olduğu kadar önemli ve önemli olmaya devam edecek.” Dierek Soslerini Sonlandırmıştır.

READ  Davos'un Gizemini Ortaya Çıkarmak: GZERO ve Microsoft ile Perde Arkası

Anadolu Ajansı internet sitesindeki haberler, özetlenerek AA Haber Akış Sistemi (HAS) tarafından abonelere yayınlanıyor. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.