Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türklerin baş sahibi 195, komisyonun eylemlerini “şehir merkezinde bir felaket” olarak nitelendiriyor.

Türklerin baş sahibi 195, komisyonun eylemlerini “şehir merkezinde bir felaket” olarak nitelendiriyor.

05 Ekim 2022 Çarşamba

Daha büyük görüntüle +

Providence şehir merkezindeki Türk’ün Merkez Binası Fotoğraf: Will Morgan

Providence şehir merkezindeki Turks Head Building’in sahipleri, 195 Komisyonu’nun Boston’daki bir geliştiriciye ve BankRI’ye iki yüksek değerli parsel verme kararını eleştiriyor.

195 Komisyon Kararı BankRI – Boston merkezli Brookline Bancorp, Inc. için Devam Eden Ekonomik Teşvikler Sağlıyor. bir yan kuruluşudur Banka bu hamleyi Çarşamba günü erken saatlerde duyurdu.

“Bu kararın Providence şehir merkezi ve Türk Merkez Binası üzerinde yıkıcı bir etkisi olacak. Waldorf Sultan GB, LLC yaptığı açıklamada, “Özel şirketlerin ne yapacağını dikte edemesek de, hükümetin bu tür zararlı sonuçları neden şehir merkezindeki paydaşlarla tartışmadan veya dikkate almadan uygulayacağı kafa karıştırıcı” dedi.

En son haberleri buradan alın — Klocal’ın ücretsiz günlük Eblast’ına abone olun

195 Türklerin baş sahipleri komisyon için çok önemliydi.

1913’te inşa edilen Turk’s Head, 1930’ların başında Süpermen Binası tamamlanana kadar Providence’ın en yüksek binasıydı. Şimdi, en büyük kiracısı olan BankRI’nin kaybıyla, ikonik bina zorluklarla karşı karşıya.

TT Bank pandemiden kısa bir süre önce binayı terk etti.

Sahipler, yaptıkları açıklamada, “Devletin bu tür eylemleri kesinlikle diğerlerini mevcut Rhode Island mülklerine yatırım yapmaktan caydıracaktır. Kısacası, bu tamamen sorumsuzluktur ve zaten zorlu olan ticari gayrimenkul ortamına ek yükler getirmektedir.”

Turks Head sahipleri, “Biz 195 Bölgesi ve 195 Komisyonu’nun gelişimini desteklerken, hiç kimse, önemli kiracıları mevcut şehir merkezindeki mülklerden yeniden yerleştirmek için önemli miktarda vergi mükellefi para harcamayı hayal edemezdi” dedi.

The Turk’s Head sahibinin yorumları, geliştirici Joe Paulino’nun 195 komisyon üyesini ezip istifa etmelerini istemesinden saatler sonra geldi.

READ  Illinois State Track & Field, Mike Turk'ü koçluk kadrosuna kattı

Bu gönderiyi beğendiniz mi? Başkalarıyla paylaşın.