Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks & Caicos Airlines Ian Fleming, Jamaika’da ilk uluslararası uçak oldu – Magnetic Media

Dana Malcolm tarafından

Personel Yazarı

#Jamaika, 25 Haziran 2022 – 16 Haziran’da Turks ve Caicos ve Jamaika, InterCaribian Airways’in Jamaika’nın kuzey kıyısındaki ünlü Ocho Rio kentinden yarım saat içinde Boscobal, St. Mary’ye yeni uçuşlarını başlatmasıyla yeni bir birleşmeyi kutladı.

Havaalanına James Bowe’u yazan ünlü yazar Ian Fleming’in adı verildi.nd serisi havaalanından mil uzakta. Bir temadan etkilenmeyen Inter Caribbean, uçuşlarını JY 007 olarak adlandırdı.

007, InterCarbian Airways Başkanı Lyndon Gardiner ile 16 Haziran Perşembe sabahı saat 9:30’da yola çıktı; Inter Caribbean Airways’in CEO’su Trevor Chatler; NCS Money Services’tan Chris ve Coon Stokes; Team Peaches DCI, Sandici ve Magnetic Media gibi bazı medya kuruluşları ve bazı Jamaikalılar eve gitmek için can atıyor.

Ian Fleming Airport’un ilk uluslararası ticari yolcu uçağı 007, Jamaika’da büyük bir tantana ile karşılandı. Jamaika Ulaştırma Bakanı Attlee Shaw ve Jamaika Turizm Bakanı Edmund Bartlett de dahil olmak üzere Jamaikalı delegeler katıldı ve Ian Fleming’e ilk uluslararası uçuşun gelişini tatlandırmak için neşeli bir su topu atışı yapıldı.

Bartlett, Inter-Caribbean’in Jamaika’ya getireceği fırsatları merak ediyordu.

“Karayip adasından Boscobal’a yapılan bu açılış uçuşunun bugün varlığı, yaptığından daha büyük bir ifadedir, çünkü yaptığı şey, bağlantı fikrini maddi bir şekilde bütünleştirmektir.

Bakan, turizmin ancak sorumluluk almayı bilirsek büyüyen bir iş olduğunu kaydetti.

“Fikirlerden ve fikirlerin maddi değeri olan şeylere nasıl dönüştürüleceğinden bahsediyoruz, Dünya gezegenindeki en tüketici odaklı faaliyet biziz.” Turist Amaçlı Tek Vize Kuralları உங்கள் CARICOM Visa, tüm CARICOM ülkelerine girmenizi sağlar.

Gardiner, medyaya girişime duyduğu coşkuyu anlattı, “Sadece güneş Karayip adalarını bizden daha iyi örter.” Ayrıca toplanan gazetecilere söyledi. “Karayipler genelinde Pascal sakinlerine ve ziyaretçilerine doğrudan hizmet sunarak, artık Karayipler’in dört bir yanından insanları iş, eğlence veya tatil için birçok yere getirme olanağına sahibiz.”

READ  Naber... AT&T ve Rakuten Symphony, Nokia, T Telerk Telekom ve Red Hat, Open RAN

InterCarbian Airways, uçuşlarını başlangıçta aylık olarak gerçekleştirecek, ardından haftalık uçuşlara yükseltecek. Bu, Turks ile Caicos ve Jamaika arasındaki üçüncü uçuş olacak; Kingston ve Montego Bay’e halihazırda TCI merkezli bir havayolu olan Providentials hizmet veriyor.

American Airlines ve QCAS Aero’nun da bu yıl Ian Fleming International’a uçuş başlatması planlanıyor.