Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks & Caicos, turizm yönetim kurulunu yeni DMMO ile değiştiriyor

Turks & Caicos, turizm yönetim kurulunu yeni DMMO ile değiştiriyor

Yeni bir Hedef Pazarlama ve Yönetim Sistemi (DMMO) mevcut durumu değiştirecek Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu Destinasyon Turizm Bakanı’na göre önümüzdeki aylarda Josephine Connolly

Güncelleme şu tarihte paylaşıldı: Karayip Otel ve Turizm Derneği (CHTA)’nın Pazaryeri düzenlendi Barbados Bu aydan daha erken.

“Turks ve Caicos’u Deneyimleyin” Turks ve Caicos Adaları turizm endüstrisini yönetmek ve pazarlamak amacıyla 1 Temmuz’da resmi olarak lanse edilecek.

Dahil olmak üzere dünyanın en iyi plajlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Grace Bay Plajı, ve çarpıcı doğal varlıklar, Turks ve Caicos Adaları, adaların ekonomik büyümesinin ana motoru haline geldi.

Bakan Connolly bir basın toplantısında, “Pandemi sonrası dönemde, turizme bağımlılık, Turks ve Caicos Adaları’nın sürdürülebilir ekonomik büyüme, dayanıklılık ve rekabet edebilirlik için doğal varlıklarımızı koruyarak ve koruyarak turizm yönetimi ve gelişimini yeniden düşünmesi gerektiğini göstermiştir.” serbest bırakmak.

Mart 2022’de Turks ve Caicos Adaları hükümeti hizmetleri devreye aldı. Hedef Euro Srl. Yeni bir TCI hedef pazarlama ve yönetim sistemi ve finansal model geliştirmek.

Connolly, “Yeni DMMO, Experience Turks and Caicos, piyasadan daha iyi performans göstermek ve destinasyonu iyileştirmek için tasarlandı” dedi. “Görevi, tüm destinasyon genelinde turizm değer zincirini geliştirmek, rekabet edebilirliği, kapsayıcı büyümeyi ve sürdürülebilir kalkınmayı geliştirmektir.”

Destinasyon yönetimi ve pazarlamasında tüm turizm sektörleri yönetim kurulunda masada yer alarak temsil edilecek” dedi.

Yeni DMMO’nun temel hedeflerinden bazıları, özel sektörle işbirliğini artırmak, çeşitlendirilmiş lüks ürünler sağlamak ve doğal ve kültürel mirası korumaktır.

Bir Geçiş Yöneticisi, Geçici CEO, iş sürekliliğini sağlamak için üst düzey yönetim ve DMMO’daki diğer kilit pozisyonlar için geçiş ve işe alım sürecini yönetmek ve yönetmek üzere şu anda görevdedir.

READ  Grand Turk Cruise Centre için onaylanan yeni yatırım planları; 5 Nisan 2023 tarihli Kabine Açıklaması - Magnetic Media

İlk yılında toplam 24 kişiye istihdam sağlanacak.

2022’de Turks ve Caicos, 2019’a göre yüzde 17 artışla yaklaşık 500.000 gecelik ziyaretçiyi ve 1,1 milyon kruvaziyer ziyaretçisini ağırlayacak.

Marketplace 2023’te CHTA, Karayipler’in 2022 ve 2023 1. Çeyrek için dünya çapında seyahate öncülük ettiğini bildirdi ve bu trendin devam ettiğini kaydetti.

Turks ve Caicos Adaları, 2023’ün ilk çeyreğinde gecelik gelişlerde yüzde 17’lik bir artış gördü.


Tek bir seyahat hikayesini kaçırmayın: PAX’a abone olun Bugün! buraya tıklayın PAX’ı Facebook’ta takip edin.