Mayıs 30, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları’nda Co-Postal açılıyor

Zamanında nakliye, faturalandırma ve paket teslim alma veya teslimat sağlama taahhüdü veren Go post, Turks ve Caicos Adaları’nda kapılarını resmen açtı.

Müşteriler artık Miami ve Fort Lauderdale bölgelerinde ertesi gün nakliye, kilitli dolaptan teslim alma ve yerel teslimatlar ve teslim alma ile en sevdikleri mağazada çevrimiçi alışveriş yapabilirler.

19 Nisan 2023 Çarşamba günü Leeward Otoyolu üzerindeki #3Southern Shore Building’deki lokasyonlarında resmi bir kurdele kesme töreni düzenlendi.

Go post şu anda Nassau, Bahamalar, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve şimdi de Turks ve Caicos Adaları’nda bulunuyor.

Nassau ve Turks and Caicos Operasyon Müdürü Bayan Domonique Butterfield, Co Postal’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki büyük bir merkezden faaliyet gösterdiği bir nakliye şirketi olduğunu ve hizmetlerinin kapsamının paketleri hızlı bir şekilde iade etmek olduğunu söyledi. Müşteriler için kolay.

“Providentials/Turks and Caicos büyüyor. Köklerim var, geçmişim Turks ve Caicos Adaları’ndan ve her zaman ekonomiye yardım etmek için geri gelmek istedim, geri döndüğüm ve vatandaşlarımın başarılı olmasına yardım ettiğim şey bu. “Nassau ve New York’ta hizmetlerimizi kullanan Provo’da da yaşayan Nassau ve Bahamalar’dan insanlarımız var” dedi.

Butterfield, Go Postal’ı Turks ve Caicos’a getirmenin ve adaya ekspres nakliye hizmeti getirmenin harika bir fikir olduğunu düşündüğünü söyledi.
“Müşteriler belirli bir araba parçasını veya yalnızca Birleşik Krallık’a gönderilebilecek herhangi bir parçayı sipariş etmek isterse, bir Birleşik Krallık adresimiz var ve paketleri Birleşik Krallık’tan bir ABD konumuna teslim ediyoruz. Onları NASA’ya ve şimdi de ABD’ye getiriyoruz.” Turks ve Caicos Adaları.

Onları diğer nakliye şirketlerinden ayıran şeyin ne olduğu sorulduğunda Butterfield, teknoloji konusunda bilgili olduklarını ve müşterileri için ekstra yol kat ettiklerini söyledi.
“Bizi birçok şirketten ayıran bir şey, geri bildirim almamız ve geri bildirimle büyümemiz. Mükemmel değiliz, özellikle teknolojide olduğumuz ve müşterilerimiz ve müşterilerimiz için her şey sürekli olarak daha iyiye doğru değiştiği için.” şirket Yeniyiz, büyüyoruz, Co Postal için TCI umarım bir yuva olur.

READ  Turks & Caicos'ta denize sıfır lüks bir villa 30 milyon dolara piyasaya çıktı

“Go Postal bir teknolojidir. Nakliyede ama aynı zamanda teknolojide de varız. Nassau ana lokasyonumuzda, Amazon kilitli dolap hizmetine benzer bir kilitli dolap sistemimiz var ve ABD’li bir müşteri bir ödeme kodu alırsa, o pin kodunu sağlarsanız istediği zaman o dolaba gidip alabilir. Müşterilerin teslim alabilmesi için 24 saat teslim alma dolabı hizmetine sahip olabileceğimiz TCI’daki herkesle ortak olması gerektiğine inanıyoruz. Bazı kargo şirketlerinin veya nakliye şirketlerinin burada fotoğraf sağlamadığını fark ettim… Bu nedenle, her paketin fotoğrafını sağlıyoruz ve iade paketleri gibi başka hizmetlerimiz var. Sipariş verme ve nakliye sorununu çözmeye ve müşterilerimiz için ekstra yol kat ettiğimizden emin olmaya çalışıyoruz,” diye açıkladı The SUN’a.

Operasyon yöneticisi, yapay zeka (AI) sistemi ile müşterilerin otomatik olarak fatura oluşturabileceklerini ve faturalarının ne olacağı konusunda hiçbir soru işareti kalmayacağını söyledi.

Devam etti: “Bir uygulamamız ve bir web sayfamız var, böylece makbuzlarınızı e-postayla göndermek zorunda kalmazsınız, paketinizin bir takip numarası olduğu anda makbuzlarınızı takip numaranızla yükleyebilirsiniz ve bir AI sistemi otomatik olarak bir fatura oluşturur. paket geldiğinde, ne fatura keseceksin.Buna hiç şüphe yok.Paketiniz ülkeye fiilen varmadan önce faturanızın bildirimini alacaksınız.Amber Canlı Sohbetimiz var, AI adlı canlı bir sohbet, aslında bu sizinle etkileşime geçen bir kişi, ayrıca e-postamız var; [email protected] Web sitemiz de var; gopostal.co ve kayıt olup katılabilirsiniz.”

Butterfield, kapılarının artık açık olduğunu ve TCI müşterilerine hizmet vermeye hazır olduğunu söyledi.

“Biz buradayız. Herkese hizmet vermeye açığız ve hazırız. İnsanların bizim yeni olduğumuzu bilmesini istiyorum, bizi denemekten çekinmeyin. Dışarıdaki herkes farklı firmaları deneyebilir ama herkesin hizmetlerimizi denemesini istiyorum. Herhangi bir sorununuz olursa bize ulaşabilirsiniz, yorumlarınızı her zaman bekleriz” dedi.

READ  PFTP, Noel sezonunu bir KCT konseriyle anıyor

Butterfield, genişlemeye istekli olduklarını ve yakında Providentials’ta başka bir yer arayacaklarını söyledi.