Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları’nın en güçlü MRI’sı güvenle ulaştı

MRI) makinesi 29 Haziran 2022 Çarşamba günü denizaşırı ülkelerden Cheshire Hall Tıp Merkezi’ndeki yeni evine başarıyla transfer edildi.

Bulutsuz, güzel gökyüzü ve sıcak güneşli havanın altında, GE SIGNA™ 1.5T MRI, büyük bir vinç kullanılarak bir konveyör bant üzerinde verimli ve etkili bir şekilde havaya kaldırılarak, az sayıda insan gücüne sahip olan ünitenin MRI fabrika odasına kayması sağlandı. Aynen böyle, Cheshire Hall Tıp Merkezi’nde yeni bir hassas tıp dönemi başlamak üzere.

Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanı Sn. Jamel Robinson

“GE SIGNA™ 1.5T gibi teknolojiye erişim harika bir haber. Özellikle bu MRI değiştirme programı, topluluklarımızda gereksiz bekleme süreleri olmadan erişime ihtiyaç duyan aileler üzerinde önemli ve olumlu bir etkiye sahip olacak. Ancak büyüyen bir ulus olarak, devam etti. yatırımlar, sakinlerimizin ihtiyaç duydukları bakımı evlerine daha yakın bir yerde almalarını sağlayacaktır.Sonuç olarak daha iyi genel sağlık sonuçlarını sağlamak için mümkün olan her şeyi yapmak için sağlık hizmetleri de önemlidir.
Sağlık Bakanı olarak, Turks ve Caicos Adaları’ndaki sağlık hizmetlerinin kalitesini ve güvenliğini koruma ve iyileştirme konusundaki kararlılığımı sürdüreceğim. Bu MRI değiştirme projesi uzun zamandır planlanıyor ve adada görmekten çok memnunum ve yakında çalışır hale geliyor. Proje ekibini tebrik ederim,” dedi Hon Robinson.

GE SIGNA™ 1.5T MRI’nın gelişi, Turks ve Caicos Adaları Hastanesinde önemli bir dönüm noktasıdır ve Turks ve Caicos Adaları topluluğu için daha sorunsuz ve entegre sağlık hizmetlerini teşvik ederken mükemmellik ve insan merkezli bakıma bağlılığı gösterir. Turks ve Caicos Adaları Hastanesi CEO’su Dr Denise Braithwaite-Tennant açıkladı.

“Yepyeni GE SIGNA™ 1.5T MRI tarayıcımızın bu hafta Cheshire Hall Tıp Merkezi’ndeki yeni evine teslim edildiğini görmekten çok mutluyum. Bu GE SIGNA™ 1.5T (MRI), yapay zekaya sahip türünün ilk örneğidir. -özellikler Karayipler’de uygulandı. Yeni MRI ve CT taramasının kurulumu, Turks ve Caicos Adaları Hükümeti ve InterHealth Kanada tarafından finanse edilen bir sermaye projesidir. Genel olarak, GE SIGNA™ 1.5T MRI tarayıcı, verimliliği artırmak, üretkenliği artırmak için tasarlanmıştır. , tanı kapasitemizi artırın ve hasta deneyimini ön plana çıkarın.”

READ  Ağır Hizmet Kirli Araçlar Aydınlatma Pazarı 2028'e Kadar SWOT Analizi

“GE, akıllı basitliğe, çevre dostu tasarıma ve geleceğe hazır yeteneklere sahip bir sistem oluşturmak için manyetik rezonans inovasyonunda kırk yılı aşkın deneyimlerinden yararlandı. Bu, hastalarımız ve tanısal görüntüleme ekibimiz için harika bir haber. İleri teknoloji. Değişikliklere uyum sağlama Hasta akışında, bu tarihi ve hastalarımıza ve meslektaşlarımıza dönüşüm programı sırasında gösterdikleri sıkı çalışmadan dolayı teşekkür etmek istiyorum”, dedi CEO Dr Braithwaite-Tennant.

“Projenin bir sonraki aşaması önümüzdeki dört hafta boyunca sürecek ve altyapının geri yüklenmesine, birimin kurulmasına ve her tür personelin eğitilmesine odaklanacak. MRI hizmeti uygulanmadan önce yerinde kalite ve güvenlik testleri tamamlanmalıdır. Başlıca Proje planının bazı bölümleri tamamlandı ve hastalar için MRI muayeneleri planlandığı gibi Ağustos ayı başlarında başlayacak. Bekleniyor. Amacımız her hastanın deneyimini mümkün olduğunca keyifli hale getirmek” dedi proje yöneticisi Fiona Brown-Watson.

Turks ve Caicos Adaları Hastanesi, “Beklentileri Aşmak” teması altında üç yıllık iddialı bir stratejik plan başlattı. Program mükemmellik, sürdürülebilirlik ve insan merkezli hizmetlere odaklanmaktadır. Turks ve Caicos Hükümeti ile ortaklığımız, programın başarısının kilit bir unsuru olmuştur ve temel, TCI halkı için sağlık hizmetlerinde ortak mükemmellik vizyonumuzdur.