Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos, sekiz Dünya Seyahat Ödülü’ne aday gösterildi

Turks ve Caicos, sekiz Dünya Seyahat Ödülü’ne aday gösterildi
D.urks ve Caicos Adaları sekiz prestijli Dünya Seyahat Ödülü’ne aday gösterildi

Bu yıl 29. yılını kutlayan Dünya Seyahat Ödülleri, seyahat, turizm ve konaklamanın tüm ana alanlarında başarılı olanları ödüllendiriyor. World Travel Awards™ Marka, dünya çapında endüstri mükemmelliğinin nihai sembolü olarak tanınmaktadır.

Yıllar boyunca, Turks ve Caicos Adaları çok sayıda dünya seyahat ödülü kazandı ve bu hedefin çeşitli gıpta edilen kategorilerde ödüller kazanması umulmaktadır.

Kategoriler aşağıdaki gibidir:

Karayipler Önde Gelen Kıyı Hedefi 2022: Turks ve Caicos Adaları
Karayipler Nakliye Lideri 2022: Turks ve Caicos Adaları
Karayiplerin Önde Gelen Hedefi 2022: Turks ve Caicos Adaları
Karayipler Lider Dalış Hedefi 2022: Turks ve Caicos Adaları
Karayipler’in Önde Gelen Balayı Hedefi 2022: Turks ve Caicos Adaları
Karayipler’de Önde Gelen Lüks Ada 2022 Hedefi: Turks ve Caicos Adaları
Karayipler Lider Turizm Kurulu 2022: Turks & Caicos Adaları Turizm Kurulu
Karayipler’in En Romantik Destinasyonu 2022: Turks ve Caicos Adaları

Karayipler ve Kuzey Amerika bölgelerimiz için uluslararası oylama penceresi 15 Mart Salı günü açılacak ve 3 Mayıs Salı gece yarısına kadar devam edecek. Seyahat profesyonelleri, medya ve turizm tüketicileri oy kullanabilecek ve her kategoride en çok oyu alan kişi 2022 Dünya Seyahat Ödülleri’nin kazananı ilan edilecek.

Turizm Müdürü Bayan Pamela Ewing şunları söyledi: “Sadece bir değil, sekiz ödüle aday gösterilmek gerçekten önemli! Gurur duyuyorum.

Tatlım. Bununla ilgili yorum yapan Turizm Bakanı Josephine Connolly şunları söyledi: “Böyle prestijli ödüllere aday gösterilmek, turizm ürünümüzün dünya standartlarında, olağanüstü kalitesi hakkında çok şey söylüyor. Hükümetimizin, ortaklarımızın ve Turks ve Caicos Adaları’nın turizm endüstrisine olan bağlılığının ve bağlılığının gerçek bir kanıtıdır. Bunun için teşekkür ederim! Herkesi Turks ve Caicos Adaları’na oy vermeye davet ediyorum çünkü bu övgüler çok hak ediyor.

READ  Tüm Zamanların En İyi Kardashian-Jenner Tatilleri

Oylama sona erdiğinde, bu yılki programdaki her kategorinin kazananları, 14 Haziran 2022’de Sandals’ta gerçekleştirilecek olan, bölgenin önde gelen VIP turizm toplantısı olan Red Carpet World Travel Awards Karayipler ve Kuzey Amerika Galasına katılmaya davet edilecek. Montego Körfezi, Jamaika.