Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos, Turks ve Caicos’u Deneyimliyor – Cruise Industry News

Turks ve Caicos, Turks ve Caicos’u Deneyimliyor – Cruise Industry News

Turks and Caicos Experience, Turks and Caicos’un mevcut turizm kurulunun yerini alacak yeni destinasyon pazarlama ve yönetim şirketini tanıtıyor.

Turizm Bakanı Josephine Connolly, duyuruyu Barbados’taki Karayip Otel ve Turizm Derneği (CHDA) Pazaryeri’nde yaptı.

Turks ve Caicos Experience, adaların turizm endüstrisini yönetmek ve pazarlamak amacıyla 1 Temmuz 2023’te resmi olarak faaliyete geçecek.

Connolly, “Pandemi sonrası dönemde turizme bağımlılık, Turks ve Caicos Adaları’nın sürdürülebilir ekonomik büyüme, dayanıklılık ve rekabet edebilirlik için doğal varlıklarımızı koruyarak ve koruyarak turizm yönetimi ve geliştirmeyi yeniden düşünmesi gerektiğini gösterdi. Her yıl.” .

“Yeni DMMO, Experience Turks and Caicos, piyasadan daha iyi performans göstermek ve destinasyonu geliştirmek için tasarlandı. Görevi, tüm destinasyon genelinde turizm değer zincirini geliştirmek, rekabet edebilirliği, kapsayıcı büyümeyi ve sürdürülebilir kalkınmayı geliştirmek. Yoldaki tüm turizm sektörleri yönetim kurulunda temsil edilmeleri ile destinasyon yönetimi ve pazarlamasında ileriye dönük olarak masada temsil edilecektir.Ayrıca Otel ve Turizm Derneği, Ticaret Odası, Turks ve Caicos Havaalanı Otoritesi ve Liman Otoritesi tüm paydaşların ve sakinler, turizm ve konaklama endüstrisinin geliştirilmesinde karar verme sürecine gerçekten katılabilir,” diye ekledi Connolly.

Turks ve Caicos Adaları Hükümeti, Target Euro Srl’nin hizmetlerini görevlendirdi. Yeni bir destinasyon pazarlama ve yönetim sistemi oluşturmak için Mart 2022.

Yeni organizasyon, kaliteli hizmet sağlamak, lüks ürün tekliflerini çeşitlendirmek için yatırımı artırmak, bütçeleri yönetmek ve devlet kurumlarıyla çalışmak için özel sektörle işbirliği yapmayı amaçlıyor.

Şirket bu yıl 24 kişiyi işe alacak.

READ  Wolves Open 2023, Lapeer ve Fenton'u yenerek