Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos, üç Dünya Seyahat Ödülü 2022’ye aday gösterildi

Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu memnun duyurmak Ülke, 2022’de üç Dünya Seyahat Ödülü’ne aday gösterildi: Dünyanın önde gelen sahil destinasyonu, dünyanın önde gelen ada destinasyonu ve dünyanın en romantik destinasyonu. Oylama 20 Ekim’de sona eriyor!

Turizm İcra Direktörü Mary Lightbourne, “ Turks ve Caicos Adaları için bir değil üç Dünya Seyahat Ödülü’ne aday gösterilmek ve dünya çapında dünya çapında bir destinasyon olarak tanınmak özel bir onurdur” dedi.

Lightbourne, “Bu, Turks ve Caicos Adaları’nın turizm paydaşlarının sıkı çalışmasının bir kanıtıdır. Herkesi, söz konusu ödüller için Turks ve Caicos Adaları’na oy vermeye zaman ayırmaya davet ediyor ve çabalarından dolayı teşekkür ediyorum.” .

11 Kasım 2022’de Umman Sultanlığı Maskat’taki Ritz-Carlton Hotel, World Travel Awards Finaline ev sahipliği yapacak.

World Travel Awards, World Travel Awards programındaki en yüksek onur ödülüdür.

31 Ağustos 2022 Çarşamba günü, Montego Bay, Jamaika, Dünya Seyahat Ödülleri’nin Karayipler ve Amerikalar Galasına ev sahipliği yaptı.

Turks & Caicos Adaları, Karayipler’deki En İyi Plaj Destinasyonu ve Karayipler’deki En İyi Romantik Destinasyon için inanılmaz sekiz adaylık ve iki ödül aldı. 2015’ten beri Turks ve Caicos Adaları eski unvanını her yıl kazandı; 2012’den 2014’e kadar Grace Bay Beach ödülü aldı. Turks ve Caicos Adaları üst üste dört galibiyet aldı.

Turks ve Caicos Adaları turizm endüstrisi, 2022’de çok müreffeh bir yıl için hazırlanıyor. İlk çeyrek verilerine göre, Turks ve Caicos Adaları, 2019’un ilk çeyreğine göre %98,5 daha fazla konaklama turisti ağırladı ve bu da onu en yoğun destinasyonlardan biri haline getirdi. Adaların tarihinde mevsimler.

Ağustos 2022’de yayınlanan bir Tripadvisor analizine göre, Turks ve Caicos Adaları bu sonbaharda dünyanın en popüler turistik destinasyonu oldu. Turks ve Caicos Adaları, davranışsal veriler ve tüketici duyarlılığı anketlerine göre, yıldan yıla büyümeye dayalı olarak raporda en hızlı büyüyen talep destinasyonu olarak belirlendi.

READ  Selman Durk: Prens Andrew'a ödeme yapan sürgündeki işadamı | İngiltere Haberleri

Turks ve Caicos Adaları, Londra, Amalfi, Ho Chi Minh City ve Bangkok gibi tanınmış ve iyi kaynaklara sahip turizm oyuncularından daha iyi performans gösterdi.. Turks ve Caicos Adaları, TripAdvisor’da ilk 15 listesine giren tek Karayip destinasyonu olarak bölgesel benzerlerinden ayrılıyor.