Mayıs 30, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos’ta yeni bir mutfak noktası

Turks ve Caicos’ta yeni bir mutfak destinasyonu kapılarını açtı: Yeni Bait Hotel’in ilk etabında Akdeniz esintili bir konsept olan The Marine Room.

“Karayip kıyı lezzetleri ve Akdeniz teknikleri”nin bir karışımıyla The Marine Room, Executive Chef Dennis Omega liderliğindeki geliştirici EA Group’un buluşudur.

Odak noktası taze deniz ürünleri ve yerel kaynaklardır; yıldız meyveli kabuklu carpaccio gibi tabaklar; Şeftali Passionfruit Coulis ve Pestolu Büret; ve diğerlerinin yanı sıra tavada kızartılmış levrek.

Kokteyl menüsü, EA Group’un içki fabrikasından gelen alkollü içkiler kullanılarak yerel olarak aşılanmış votka martinilerden oluşan bir seçki içerir.

“Turks ve Caicos Adaları 20 yılı aşkın süredir bizim evimiz ve bu proje, adalarımızı bu kadar özel kılan şeyleri dünyayla paylaşma yolumuz. Turistler bir oteli veya restoranı ziyaret ettiklerinde otantik Turks ve Caicos yaşam tarzını deneyimleyebilirler. – yerel tatlarından ve yeteneklerinden nasıl dinlenip adanın doğal unsurlarını kucaklamak istediğimize kadar” dedi. Ryan Jones, EA’da geliştirici. “Marin Odası, unutulmaz bir akşam yaratmak için bir mutfak yolculuğunu müzik, inanılmaz manzaralar ve daha fazlasıyla birleştiren, gelecek her şeyin mükemmel bir ‘ilk tadı’dır.”

Sonunda 66 villa, 90 konuk odası ve çeşitli mutfak konseptlerini içerecek olan, merakla beklenen Bait projesinin bir parçasıdır. Otelin önümüzdeki iki yıl içinde açılması planlanıyor ve plaj villaları Temmuz 2023’te açılacak.

Restoran salıdan cumartesiye açıktır.

Ayrıca ziyaret edin Deniz odası.

READ  Venezia, Jordan Parks, Bouteil'i Türk Telekom'a devretti