Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Türkspor önemli süreçlerden geçiyor” – TRT Spor

“Türkspor önemli süreçlerden geçiyor” – TRT Spor

Angara’da bir otelde tv tv noktasından dousenlenen “8.spor ve spor analleri” dorenin, genalik ve spor pakane osman ankan pak, paskan tardoroller, millettvekileri, asenden izlerimler kadilthe.

Bakan Pak, burada yaptığı açıklamada, Türk sporu için çok emek verdiğini söyledi “Türk sporu gerçekten Sein Kamhurbaskanimisin önderliğinde çok büyük adımlar atıyor. Spor tesisleri, ışığın ımışılar şçok sou ıcuda. ​​​​Allah’ım.” dedi.

Türk sporcularının 2023’te damga vurduğunu aktaran Bakan Bak, “Kadın Voleybol Milli Takımızımız Avrupa şampionu oldu. A Milli Futbol Takımız’ımız grupunu lider completayarak Avrupa Şampionası’na gitti. Diğer branıozel Say daşokaldan. gül, Rıza Kayaalp, Busenaz Sürmeneli ve Tekvando Milli Takımız’ımız ve İsmini Cymadikim Sok Saida Sporgumus Madalya Aldi Takdir

Osman Aşkın Bach, Bu Başarilarda Kesmişte Korev Alan Baganların Da Katkis Oldugunu Ansizatrak, Sunleri Guideti:

“Katkı ve emeklerinden daşılı çıkıkım yonlardan da spor bakanlarımıza da tekkekı yonlardan, bakanlıklardan burada çok veli arkadaşlarımız var. Türk sporunu güzül kühler yine göklere çekceğiz.”

“Türkspor önemli süreçlerden geçiyor”

Bakan Bak, Türkiye’nin Avrupa ve duriniya en modern desisler sahibi bir ülke söyleyiğini söyledi.

“Türk sporu önemli süreçlerden geçiyor.” Dien Bagh, Shail Konusu:

“Avrupa ve dünya en modern tesslerin sahibi. Türkiye artik bukun birsok ulaslararas schampionai yabasak capacitet. 2032 Avrupa futbol Şampıonas ı’talıek da Türk sporunun celtiki noktei gesterior, sporu ve sisleri seviorus Hakem olarak, mi Letwegili we bacon olerac turk sporuna hismetedinden kruur tuyuorus ım.İnanıyorum ki Avrupa, dünya ve olimpiyat şampyonları bu ülke için gelecik.

READ  'Vanilyalı kız' estetiği, beyaz etkisi ve rengi: öğrenciler tartışıyor