Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

US Bank Stadyumu, gerekirse Pazar günü Kansas City – Tampa Bay maçına ev sahipliği yapacak.

US Bank Stadyumu, gerekirse Pazar günü Kansas City - Tampa Bay maçına ev sahipliği yapacak.

Ulusal Futbol Ligi yetkilisi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Kansas City Chiefs ve Tampa Bay Buccaneers’ın Pazar gecesi maçlarını Ian Kasırgası’ndan kaynaklanan hasar nedeniyle Florida dışına taşımaları gerekiyorsa, ABD Banka Stadyumu yedek seçenek.

NFL’nin sağlık ve güvenlik politikasından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Jeff Miller bir telefon görüşmesinde duyurdu. Miller, 2020 Super Bowl tekrarının Tampa Bay’deki Raymond James Stadyumu’nda devam ettiğini, ancak gerekirse Minneapolis’e taşınacağını söyledi.

Miller, birinci önceliğin ligin “etkilenen bölgelerdeki kamu güvenliği çabalarını olumsuz etkileyen hiçbir şey yapmamasını sağlamak” olduğunu söyledi. , devlet yetkilileri ve çeşitli hava durumu büroları titiz.”

Pazar günü bir kararın ne kadar yakın olabileceği sorulduğunda Miller, bir zaman çizelgesi olmadığını söyledi.

“Bu, kelimenin tam anlamıyla, etkilenen tüm taraflar, eyalet ve yerel yetkililer, afet yardım kuruluşları ve katılımcı kulüpler ve ayrıca Vikingler ile bir dakika, saat başı bir çalışma ve görüşmedir” dedi.

Oyunun Tampa Bay’den Minneapolis’e taşınmasıyla ilgili söylentiler Salı günü erken saatlerde çevrimiçi başladı Heyecan, katılan takımlar ve oyuncular tarafından hızla oluşturuldu.

Oyun, NFL’nin en büyük iki yıldızı ile geleceğin Hall of Famers oyuncuları arasında bir maç olacak: oyun kurucular Tom Brady ve Patrick Mahomes. 2020 şampiyonluk maçında Brady liderliğindeki Buccaneers ekibi, Tampa Bay’de Mahomes ve Chiefs’i yendi.

US Bank Stadyumu operasyonlarını yöneten ASM Global’in genel müdürü John Drum, personel ve bina mobilize edilebilir ve donatılabilir, dedi.

67.000 kişilik US Bank Stadyumu Pazar gecesi müsait olacak çünkü Vikingler uzakta olacak ve Londra’da New Orleans Saints ile oynayacaklar. US Bank Stadyumu’nun birincil kiracısı olan Vikings, ligin askıya alınmasını erteledi.

NFL sözcüsü Brian McCarthy, New York merkezli ligin bir çağrı yapmak için acele etmediğini söyledi.

READ  Max Scherzer, Mark Kanha Phillies'i süpürmek için Mets'i kaldırdı

McCarthy, “Gelişmeleri izlemeye devam ederken ve oradaki yerel yetkililerle ilgili her iki ekiple iletişim halindeyken, ayarlamalar yapmamız gerektiğinde her zaman acil durum planları yaparız.” Dedi. Cuma da dahil olmak üzere haftanın ilerleyen saatlerinde karar verebiliriz.

Bir kasırga nedeniyle oyunu taşımak eşi görülmemiş bir şey değil. Bir yıl önce, New Orleans Saints’in Green Bay Packers’a karşı ilk maçı, Ida Kasırgası nedeniyle Florida Jacksonville’e taşındı.

NFL, ABD Bankası Stadyumu operasyonlarının ve personelinin yeteneklerinin farkında çünkü bina 2018’de Super Bowl 52’ye ev sahipliği yaptı. Brady, New England Patriots için kaybeden oyun kurucu olarak o oyunda da oynadı.

Henüz net değil Kasırga Tampa Körfezi’ni vuracak mı? ve hasarın ciddiyeti. Fırtına Tampa’yı doğrudan vurmasa bile, yakındaki veya başka bir yerdeki hasar, kamu güvenliği kaynaklarını zorlayabilir ve Pazar günü bir oyun hamlesini gerektirebilir.

Florida Valisi Ron DeSantis Florida sakinleri hazırlanmaya çağırdı Uzun süreli elektrik kesintileri için.

Yazar Ben Gosling bu rapora katkıda bulunmuştur.