Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

USMNT Dünya Kupası 2022: Amerika Birleşik Devletleri’nin Hollanda’yı üzmesi için anahtarlar arasında orta saha savaşını kazanmak ve saldırıyı yavaşlatmak yer alıyor

USMNT Dünya Kupası 2022: Amerika Birleşik Devletleri'nin Hollanda'yı üzmesi için anahtarlar arasında orta saha savaşını kazanmak ve saldırıyı yavaşlatmak yer alıyor

bu Birleşmiş Milletler Cumartesi günü Hollanda’ya karşı oynanacak 2022 FIFA Dünya Kupası Son 16 Turu maçına hazırlık için tüm kadro Cuma günü antrenmanda olduğu için büyük bir kondisyon artışı aldı. Gerçekten de Christian Pulisic Kullanılabilir olması için onaylandı Pelviste bir çürükten sonra ve Josh Sargent Ayrıca ayak bileğinden sakatlandıktan sonra gitmeye hazır gibi görünüyor. Weston McKennie’nin 60 dakikadan fazla süreye sahip olup olmadığını görmek ilginç olacak, ancak kilit oyunculara sahip olmak Gregg Berhalter’ın kulaklarına müzik gibi geliyor. USMNT Dutch’ı kızdırmak istiyor Cumartesi günü.

Sergino Dest maçta belirleyici olacak doğumuna karşı Performansının Amerika Birleşik Devletleri’nin arka arkaya kapanmaları sürdürmesine yardımcı olduğu ve aynı zamanda Pulisic’e karşı kazanmasına yardımcı olduğu yer İran. Bir zafer için USMNT’ye gitmeye hazır olması gerekirken, Amerika Birleşik Devletleri’nin maçı kazanması için başka ne olması gerekir?

Hepsini parçalayalım, ama önce, işte beklenen dizilişimiz:

Beklenen kadro: Matt Turner-Dest, Cameron Carter-Vickers, Tim Ream, Anthony Robinson; Younes Musa, Tyler Adams, McKinney; Timothy Weh, Sargent, Policyc

1. Daha sık sıkın

Amerikalılar, krizi atlatmak için herhangi bir şansları olacaksa, kendilerini istikrarsızlaştırmalı ve orta saha savaşını kazanmalıdır. almak İngiltere oyun mesela. MMA orta saha üçlüsü Adams, Moses ve McKinney Dünya Kupası’nın en iyi takımları arasında yer alıyor. Topa sahip olan Hollandalılar topu yerde tutuyor ve üç maçta 30 top çalmaya meyilli.

Berhalter ve NFL, rakibi rahatsız etmek için farklı orta saha dizilişleri kullandı ve dördüncü turnikeyi eklemeleri bekleniyor. Hasta Louis van Gaal’ın saldırısı kargaşa içinde. Hollanda, top baskı altındayken, özellikle sağ bek topa sahipken kötü kararlar verme eğiliminde. Baskı oyunları bu genç Amerikan tarafını destekledi. Savunma, ön altı ilerlediğinde, bir karşı saldırıya karşı biraz savunmasız bir adada kalmasına rağmen konumunu koruyabileceğini zaten kanıtlamıştı.

Savunmaya devam…

2. Hızı artırın

Hollandalılar tempoyu kontrol etmeyi seviyor, bu yüzden Cameron Carter-Vickers’ın oyuna yeniden başlayacağını düşünüyorum. Topta Walker Zimmerman’dan daha rahat olan Carter-Vickers, USMNT’nin oyundaki tempoyu artırmasına yardımcı olabilir. Dest ve Anthony Robinson’ın hücumda üçüncü sırada yer aldıklarını zaten biliyoruz, bu yüzden onları bulabilecek bir savunmaya sahip olmak önemli olacak.

Arsenal’de Aaron Ramsdale ile yaptığı antrenman oyununa yansımaya başladığında, Turner bile ayağındaki topun ileriye doğru fırlaması konusunda rahattı. ABD tempoyu dikte edebilirse, erken gol atmak gibi iyi şeyler gelebilir. Ve bu olursa, Zimmerman’ı geç getirerek işleri tekrar kapatabilirler.

İşler ters giderse, aşırı savunmacı olma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Ancak bu noktada USMNT, ev parasıyla oynuyor ve risk alması gerekecek. Hollanda ile 120 dakika karşı karşıya gelecek derinliğe sahip olmayabilirler, bu nedenle bloklardan hızla çıkmak maçı kazanmada büyük fark yaratacaktır. Topun yerde kalacağını bilen ABD, gerekirse son çare müdahaleleri yapmak için toparlanma hızına sahip olacak.

Daha fazla Dünya Kupası kapsamı ister misiniz? Aşağıdan dinleyin ve takip edin Kahramanlar EviGünlük CBS Sports futbol podcast’i, Katar’daki büyük maçlar sırasında size birinci sınıf analizler, yorumlar, tahminler ve daha fazlasını getiriyor.

3. Saldırıda oyunu yavaşlatın

Hedefe yedi şut ve iki gol. USMNT hücumunun bu turnuvada yaptığı tek şey buydu. Çerçevede Amerikalılardan daha az atış yapan sadece yedi takım var. Ancak USMNT için sorun, ya çok hızlı hareket etmeleri ve ekstra pas için zamanları olduğunu fark etmemeleri ya da geçmek yerine çok fazla top sürmeleridir. Özellikle Wings Weah ve Pulisic bundan suçluydu. Filenin arkasını bulan tek kişi onlardı, bu olumlu bir işaret, ancak doğrudan kaleye gitmek yerine ekstra pas arayarak daha fazlasını üretme potansiyelleri var.

Yüzleşme Virgil van Dyck Savunmada, takım onu ​​kötü noktalara sürüklemek zorunda kalacak çünkü arka hattın geri kalanı Hollanda için hataya çok açık. Işıklar daha parlak hale geldikçe, genç bir takım için bunu yapmak zor olabilir, ancak takım arkadaşlarınıza şansları bitirme konusunda güvenmek çok önemlidir.

Olasılıklar nasıl izlenir?

  • Tarih: 3 Aralık Cumartesi | zaman: 10:00 ET
  • Alan: Khalifa Uluslararası Stadyumu – Al-Rayyan, Katar Devleti
  • Televizyon: Fox ve Telemundo | Canlı yayın: fuboTV (ücretsiz deneyin)
  • O yaşar: Oyundan güncellemeler
  • Olasılık: Hollanda – 104; +230 çizmek; ABD +310 (Caesars Sportsbook aracılığıyla)

READ  Dünya Kupası'nın Öne Çıkanları: Suudi Arabistan, Arjantin ve Messi'yi tarihi bir sürprizle şaşırttı