Temmuz 1, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Villa Turks ve Caicos Adaları’nda sahil tatili 3 milyon dolar istiyor

Parlak akuamarin suları ve beyaz kumlu plajları, Bahamalar’ın güneydoğusunda Turks ve Caicos takımadalarını oluşturan 40’tan fazla tropik adadan oluşur.

İngiliz denizaşırı topraklarına açılan kapı olarak kabul edilir, erzakları, geniş plajları, lüks tatil köyleri, alışveriş merkezleri ve 60’tan fazla restoran ve kafesi vardır. Tüplü dalış, kano ve kürek sörfü popüler su sporlarıdır. Turizm, denizcilik finansmanı ve balıkçılık ile büyük bir endüstridir.

Yıllar geçtikçe, Idlic Resort yaşam tarzı, Bruce Willis ve radyo ve televizyon kişiliği Dick Clark gibi ev satın alan ünlüleri kendine çekti. Aktörler Ben Affleck ve Jennifer Corner bir davada evlendi ve aktris Eva Longoria ve eski NBA profesyoneli Tony Parker balayını adalarda kutladı.

Bu sahile Tatil Evi denir. Sonsuz mavi villa Chuck Sound Ulusal Parkı’nın ada noktalı su manzaraları için.

Döşemeli ekipman ve standart mobilyalar ile tamamen yenilenmiş, sekiz yatak odalı, sekiz banyolu lüks ev. 5.000 metrekarelik iç mekan üç seviyeye yayılmıştır.

Yerleşik bir barbeküye ve geniş bir güverteye sahip kapalı teras, yaşam alanını iki seviyede genişletiyor. Üst kattaki yatak odaları geniş bir açık balkonla birbirine bağlanmıştır.

Baja rafları bulunan ve etrafı dinlenme alanları ile çevrili olan yüzme havuzunun suyuna basamaklar iniliyor.

Kanoların, kürek tahtalarının ve yelkenli teknelerin kolayca suya indirilmesi için su üzerinde özelleştirilmiş bir ahşap iskele bulunur.

Tropikal peyzaj, çitle çevrili güvenlik kapısı ve dış aydınlatma diğer olanaklar arasındadır.

Lyle Schmidt İle ilgili Grace Körfezi Gerçekliği için listeleme aracısı 432 sn. Doc Road, Çorap Sesi, İhtiyat, Turks ve Caicos Adaları. İstenen fiyat 2,999,999 ABD Dolarıdır.

Karayip Akdeniz deniz ürünleri ve plajlarını kişisel kullanım ve lüks kiralama için tercih edilen bir tatil yeri haline getiren Los Prius restoranının yakınında hazır bir mülkün konumu.

Turks ve Caicos’ta yabancıların gayrimenkul mülkiyeti ile mülk veya sermaye kazancı vergileri konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Emlakçı ücreti satıcı tarafından ödenir.


Grace Bay, Reality’nin özel bir üyesidir Forbes Küresel VarlıklarBir tüketici pazarı ve dünyanın en lüks evlerini satan seçkin komisyonculardan oluşan bir üye ağı.

READ  2021 UWI Turks ve Caicos Adaları sınıfını tebrik ederiz