Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Walt Disney World 2025 için değişiklik ve tavizleri duyurdu

Walt Disney World 2025 için değişiklik ve tavizleri duyurdu

Buena Vista Gölü, Florida – Bir sonraki tatiliniz “Dünyanın en büyülü yeriWalt Disney World Resort'un konuklara yönelik fiyat ve ayrıcalıklarda değişiklik yapacağını duyurması nedeniyle gelecek yıl durum biraz farklı görünebilir.

Floridalılar hâlâ özel bilet fiyatlarından yararlanabilecekken, tema parkı bilet fiyatları 2025'te daha yüksek olacak.

buna göre Disney web sitesiPark Hopper seçeneğinin de eklenmesiyle Ekim 2025 bilet fiyatları, tek günlük ve tek günlük biletlerde 2024 fiyatlarına göre 5 ila 10 dolar arasında artacak.

Disney Yemek Planı, pandemi nedeniyle ara verdikten sonra 2024'te geri dönüyor ancak Disney Tatil Paketinde plan fiyatlarının 2025'te artması bekleniyor.

Florida Lake Buena Vista'daki Walt Disney World Resort'taki Disney's Riviera Resort'un konukları, tesisin çatı restoranı Topolino's Terrace – Flavours of the Riviera'da kahvaltı yaparken Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck ve Daisy Duck'ı görebilirler. Tesis aşamalı olarak yeniden açılırken, karakterler yemek saatlerinde restoranda dolaşırken uygun fiziksel mesafeyi koruyor. (Matt Stroschin, fotoğrafçı) (Telif Hakkı 2020 WKMG ClickOrlando – Tüm Hakları Saklıdır.)

Konukların şu anda iki seçeneği vardır: Disney Hızlı Servis Yemek Planı veya Disney Geleneksel Yemek PlanıMasaya servis yemek kredileri de buna dahildir.

Disney Resort Collection Hotels'de konaklayan misafirler, 2025 yılına kadar erken kayıt ayrıcalıklarından yararlanmaya devam edecek.

Disney oteli misafirleri şu anda planlanan park girişinden 30 dakika önce dört parkın tümüne girebilmektedir.

Disney Deluxe Resort ve Deluxe Villa Resort konukları tema parkının çalışma saatlerine bağlı olarak uzatılmış akşam saatlerinden de yararlanmaya devam edecek.

Disney'in Blizzard Beach Su Parkı 13 Kasım 2022'de konuklara yeniden açılacak (Disney)

Check-in günü Disney Su Parklarında dinlenmek için güzel bir gün olacaktır. Göre Disney Parkı BloguKonuklar ayrıca herhangi bir Value, Moderate veya Deluxe Disney Resort Collection otelinde check-in gününde Disney's Typhoon Lagoon veya Disney's Blizzard Beach su parklarına ücretsiz giriş imkanından yararlanacaktır.

READ  Julian Sands'in ortadan kaybolması: Oyuncu, telefon sesleri yeni ayrıntıları ortaya çıkardığı için Baldy Dağı'nı 'geriye doğru biliyor'

2025'te başlaması planlanan değişiklikler hakkında daha fazla bilgi için, Bu bağlantıya tıklayın.

Telif Hakkı 2024 WPLG Local10.com – Tüm hakları saklıdır.