Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

White Sox, Martin Maldonado'yu transfer etti

White Sox, Martin Maldonado'yu transfer etti

White Sox yakalayıcıyla aynı fikirde Martin Maldonado New York Post'tan Jon Heyman'a göre 2025 opsiyonlu bir yıllık sözleşmeyle (X'te). FanSided'den Robert Murray (X bağlantısı) ilk olarak iki tarafın anlaşmaya varmaya yakın olduğunu bildirdi. MVP Sports Group'un müşterisinin mali koşulları açıklanmadı.

Maldonado'nun Chicago'nun Güney Yakası'na taşınması, Houston'daki dört buçuk yıllık görev süresini resmen sona erdirdi. Astros'un imza attığında 37 yaşındaki oyuncudan yola çıktığı açıktı Victor Caratini Kış Toplantıları sırasında iki yıllık bir anlaşma için. Arkada deneyimli bir seçenek olarak Caratini hazır Yanier DiazMaldonado başka bir yere bakmak zorunda kaldı.

13 büyük lig sezonunda forma giydi ve şimdi MLB kariyerinin altıncı takımına girecek. Eski Houston takım arkadaşıyla yeniden bir araya geldi Corey LeeAstros'un kurtarıcı olarak Sox'a takas ettiği kişi Kendall Grafman Geçen yazın son teslim tarihi. 25 yaşındaki Lee, iki büyük lig sezonunun bazı bölümlerinde herhangi bir hücum performansı göstermedi. Oldukça saygın bir savunma oyuncusu olan kendisi aynı zamanda Maldonado'nun kartvizitidir.

Maldonado, kısaltılmış 2020 sezonu haricinde hiçbir zaman büyük liglerde ortalama seviyeye ulaşamadı. Genel olarak sporun en az etkili smaçörlerinden biri. 3.700'ün üzerinde kariyer maçında, sağ elini kullanan smaçör 0,207/0,282/0,349'luk bir çizgiye sahip. Üç yıldır Mendoza çizgisine yaklaşamadı ve 2021'in başına kadar uzanan .183/.260/.333 çizgisini çalıştırdı.

Sadece bu bölümde en az 1.000 kez forma giymiş 226 golcüden Joey Gallo Daha düşük bir vuruş ortalamasına sahip. Maldonado grubun en kötü temel puanına sahipken, yavaşlamada sondan beşinci sırada yer alıyor. Astros'un hâlâ MLB'deki en iyi kadrolardan bazılarında 1 numaralı yakalayıcı olarak ona güvenmesi, koçların ve personelin onun sahanın arkasındaki varlığı hakkında ne kadar hissettiğinin bir göstergesi.

READ  Abartılmış USC oyun kurucusu Caleb Williams, Arizona State'e karşı sadece 5 sayı attı

Maldonado, kariyerinin büyük bölümünde mükemmel bir savunma oyuncusu olarak sınıflandırıldı. Geçen sezon durum böyle değildi. Statcast onu, uygun sahne donanımı arasında en kötü çerçeveleyici olarak sıraladı. Temel çalma girişimlerinin sadece %14'ünü attı, bu da lig puanının neredeyse yüzde altı puan altındaydı. Bu belki de Maldonado'nunkinden çok Houston'ın atış ekibinin bir yansımasıdır, çünkü Statcast onu ikinci aşamaya kadar ortalama pop süresinde 81 yakalayıcı arasında (en az 10 atış) 23'üncü sırada sıraladı.

Bununla birlikte, Chicago'nun ön büro ve koç ekibinin en büyük çekiciliği, Maldonado'nun oyun çağrısı yapma ve atış ekibiyle birlikte çalışma yeteneğidir. White Sox muhtemelen 2024'te bir dizi deneyimsiz atıcıyı değiştirecek. Dylan durdu Açılış Gününden önce takaslanmayacağı kesin olmasa da takım için olağanüstü bir aday.

KBO'dan dönüş Eric Fedde Kendisi sezon açılış turnuvasının kilit oyuncusu. Michael Cupich Muhtemelen toparlanma şansı yakalayacak. Michael Soroka Ve Jared Schuster – Her biri Brave In'den elde edildi Aaron Boomer Ticaret – pozisyonlar için rekabet edebilir. Kural 5 Seçimi Shane Drohan MLB kadrosunda kalması ya da feragat edilmesi ve ardından Red Sox'a geri teklif edilmesi gerekecek. Hıristiyan Mina Ve Jake Eder Bir noktada büyük liglere çıkabilir.

Maldonado bu satış konuşması grubuyla çalışacak. Potansiyel müşterileri çekmek için kısa vadeli bir köprü görevi görebilir Edgar Quirogeçen yaz manşetteydi Lucas Giolito/Reynaldo Lopez bir anlaşma. 20 yaşındaki oyuncu geçen sezonun tamamını Double-A'da geçirdi. 2025'te başlangıç ​​seçeneği olarak görevi devralırken, 24 sezonunun sonlarında büyük liglere ulaşabilir.

Bu arada Maldonado'yu imzalamak organizasyonun diğer yakalayıcılarından birinin koltuğunu elinden alabilir. Sözleşme sonuçlandığında White Sox'un 40 kişilik kadrosunda dört yakalayıcı olacak. Chicago'nun Lee'den ayrılıp ayrılması pek olası değil Carlos Perez Ve Max Staci Muhtemelen balonun üzerinde. Perez geçen sezon büyüklerde ve üçlülerde iyi performans göstermedi. White Sox, Stassi'yi birkaç hafta önce Braves'ten aldı, ancak ligin asgari maaşının üzerinde bir paraya sahip değiller ve onu getirmek için (oyuncunun adı daha sonra açıklanacak) fazla bir şeyden vazgeçmediler.

READ  Allardyce Leeds'te: Big Sam Premier Lig'e geri döndü - ve sanki hiç ayrılmamış gibi

Fotoğraf USA Today Sports'un izniyle.