Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Will Smith’in Chris Rock’a tokat atması üzerine Willow Smith

Will Smith'in Chris Rock'a tokat atması üzerine Willow Smith

“Seviyorum ve kabul ediyorum [my family] her biri kendi insanlığını.”

2022 Oscar’larındaki kazayı ne zaman hatırlayacaksın? şaka yapan chris rock Jada Pinkett Smith’in ertesi gün olabileceğini Ji Jin Kel kafası yüzünden film indir.

Bu videoyu YouTube’da izleyin

YouTube: Bu Gece Eğlence

Görünüşe göre onun şakaya verdiği acı verici tepkiyi fark eden Will, oturduğu yerden kalktı, Chris’e yaklaştı ve yüzüne vurdu.

Olay kısa süre sonra Smith ailesinin geniş bir incelemesine yol açtı – ancak Willow, “beni içimdeki şeytanları sallayacak kadar sarsmadığını” söyledi.

“Tüm ailemi insan olarak görüyorum ve onları tüm insanlıkları için seviyor ve kabul ediyorum” dedi. açıkladı Billboard ile yakın zamanda yapılan bir röportajda.

Willow, “İçinde bulunduğumuz durum nedeniyle bazen insanlığımız kabul edilmiyor ve bizden sağlıklı bir insan yaşamına yol açmayan ve dürüst olmaya elverişli olmayan bir şekilde davranmamız bekleniyor” dedi.

Babası da o zamandan beri olanlar için özür diledi. içinde son video YouTube’da paylaşan Will, doğrudan ondan özür dilemek için Chris’e ulaştığını, ancak “geri dönen mesaj, onun konuşmaya hazır olmadığı – ve hazır olduğunda, ulaşacağı” olduğunu söyledi.

Bu videoyu YouTube’da izleyin

YouTube: Will Smith

Gelecekte onlara ne olacağını göreceğiz!

READ  Bir Disney Yöneticisine stüdyonun Karayip Korsanları'na 'bir milyondan fazla alpaka' ödeme fikrinden hoşlanıp hoşlanmadığı sorulduğunda Johnny Depp'in tepkisini izleyin